در صورت دریافت یک درخواست رزرو, چه کاری باید انجام دهم؟

میزبان 3 ساعت مهلت دارد تا به یک درخواست رزرو ارسالی از جانب میهمان پاسخ دهد. در صورت عدم پاسخگویی, درخواست مزبور منقضی می گردد. زمانی که درخواستی ایجاد می گردد, تا لحظه پاسخگویی توسط میزبان, تاریخهای درخواستی توسط میهمان در تقویم اقامتگاه, غیر فعال می گردد تا میهمانان دیگر قادر به ثبت درخواست دوم در همان تاریخ نباشند.

با ثبت یک درخواست رزرو, میزبان یک پیامک اطلاع رسانی به شماره تلفن همراه خود دریافت خواهد نمود, تا در اسرع وقت به درخواست میهمان پاسخ گوید.

رد یا قبول درخواست رزرو

میزبان می تواند با وارد شدن به حساب کاربری خود در جاجیگا, در قسمت رزروهای جاری, درخواست رسیده را رد و یا قبول نماید. میزبان همچنین می تواند با ارسال پیام به میهمان, سوال خود را مطرح نماید.

در صورتی که میزبان بیش از یک درخواست رزرو را بصورت متوالی رد نماید, جریمه هایی از جانب جاجیگا, برای میزبان درنظر گرفته می شود.

انقضاء درخواست ظرف 3 ساعت

در صورت عدم پاسخگویی به درخواست دریافتی, درخواست بصورت اتوماتیک ظرف 3 ساعت منقضی می گردد.

در صورت عدم پاسخگویی به درخواست ظرف مهلت تعیین شده, جریمه هایی از جانب جاجیگا, برای میزبان در نظر گرفته خواهد شد.

نکته: در صورتی که میزبان پس از رد یک درخواست و یا منقضی شدن یک درخواست, به قبول درخواست علاقه مند بود, می تواند از طریق لینک پیام داخل درخواست لغو شده, پیامی برای میهمان ارسال کند و پیشنهاد دهد تا میهمان درخواست جدیدی ارسال نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پرداخت وجه, به مقررات دریافت و پرداخت وجوه مراجعه نمایید.