کانال شما را به جاجیگا دعوت کرده است.

پس از ثبت نام و اولین رزرو شما در جاجیگا، تا مبلغ 100 هزار تومان اعتبار سفر به کانال هدیه میکنید. شما نیز میتوانید با ثبت نام و دعوت از دوستان خود تا 100 هزار تومان به ازای هر نفر اعتبار هدیه دریافت کنید.

جاجیگا چطور کار میکنه ؟

جاجیگا سامانه رزرواسیون اینترنتی اقامتگاه های مردمی، ویلا، سوئیت، کلبه و اقامتگاه های بومگردی است.

در سایت جستجو میکنید و اقامتگاه مناسبی پیدا میکنید.

برای آن اقامتگاه درخواست رزرو میفرستید و آنجا را بصورت اینترنتی رزرو میکنید.

در روز مقرر اقامتگاه را تحویل میگیرید و از اقامت خود لذت میبرید.

پیشنهادهای جاجیگا

جستجو در جاجیگا (3500 اقامتگاه)

چگونه می‌توانم اعتبار هدیه خود را خرج کنم؟

اعتبار های هدیه تخصیص یافته به شما, قابل نقد کردن نمی باشد. شما می توانید در سفرهای بعدی, برای رزرو اقامتگاههای سامانه "جاجیگا", از این اعتبار استفاده کنید. در هر سفر می توانید تا ٪۵۰ از مجموع صورتحساب را از محل اعتبار هدیه پرداخت کنید.

مبلغ و شرایط تخصیص اعتبار هدیه چیست؟

هدیه دریافتی بابت هر میهمان یا میزبان دعوت‌شده، به تناسب مبلغ اولین رزرو ایشان (معادل ۱۰ درصد مبلغ رزرو) تا حداکثر یکصدهزارتومان می‌باشد. حداکثر اعتبار هدیه قابل اعطا به یک کاربر، ۱۰ میلیون تومان می‌باشد.

چگونه می‌توانم اعتبار هدیه بیشتری دریافت کنم؟

برای حداکثر کردن احتمال دریافت اعتبار هدیه, بهتر است تصویر کاربری داشته باشید و لینک دعوت خود را در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید قرار دهید. همچنین یک پیغام شخصی هم راجع به تجربه شخصی خود از خدمات "جاجیگا" به افراد دریافت کننده ارسال کنید.

اعتبار هدیه برای چه مدت معتبر است؟

هر کدام از اعتبارهای هدیه تخصیص‌یافته به شما، مدت اعتبار مختص به خود را دارا می‌باشد. مدت اعتبار هدیه دعوت از دوستان، یکسال از تاریخ تخصیص اعتبار می‌باشد.