با دعوت از دوستان، هدیه بگیرید :)

وقتی هر یک از دوستان دعوت شده، در جاجیگا رزرو کنند یا میزبان شوند به تناسب مبلغ اولین رزرو ایشان، به شما از ۲۰ تا ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه اعطا می‌شود که می‌توانید در رزروهای بعدی خود هزینه کنید.

چگونه دوستان خود را دعوت کنم؟

پس از ثبت نام, یک لینک دعوت مخصوص برای ارسال به دوستانتان دریافت می‌کنید.

لینک دعوت را از طریق شبکه های اجتماعی یا هر روش دیگر برای دوستان خود ارسال کنید.

وقتی هر یک از آنها برای اولین بار در جاجیگا میهمان یا میزبان شوند، شما تا ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید.

برای شروع باید در سایت جاجیگا ثبت نام کنید

ثبت نام

قبلا در جاجیگا ثبت نام کرده اید؟

چگونه می‌توانم اعتبار هدیه خود را خرج کنم؟

اعتبار های هدیه تخصیص یافته به شما, قابل نقد کردن نمی باشد. شما می توانید در سفرهای بعدی, برای رزرو اقامتگاههای سامانه "جاجیگا", از این اعتبار استفاده کنید. در هر سفر می توانید تا ٪۵۰ از مجموع صورتحساب را از محل اعتبار هدیه پرداخت کنید.

مبلغ و شرایط تخصیص اعتبار هدیه چیست؟

هدیه دریافتی بابت هر میهمان یا میزبان دعوت‌شده، به تناسب مبلغ اولین رزرو ایشان (معادل ۱۰ درصد مبلغ رزرو) تا حداکثر یکصدهزارتومان می‌باشد. حداکثر اعتبار هدیه قابل اعطا به یک کاربر، ۱۰ میلیون تومان می‌باشد.

چگونه می‌توانم اعتبار هدیه بیشتری دریافت کنم؟

برای حداکثر کردن احتمال دریافت اعتبار هدیه, بهتر است تصویر کاربری داشته باشید و لینک دعوت خود را در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید قرار دهید. همچنین یک پیغام شخصی هم راجع به تجربه شخصی خود از خدمات "جاجیگا" به افراد دریافت کننده ارسال کنید.

اعتبار هدیه برای چه مدت معتبر است؟

هر کدام از اعتبارهای هدیه تخصیص‌یافته به شما، مدت اعتبار مختص به خود را دارا می‌باشد. مدت اعتبار هدیه دعوت از دوستان، یکسال از تاریخ تخصیص اعتبار می‌باشد.