هر شب از ۱۷۰,۰۰۰ تومان
جستجو
جستجو

رزرو کلبه جنگلی در قلعه رودخان

کد: ۳۱۴۰۰۷۴
۴.۷
 • نیمه دربست
 • تا ۳۰ میهمان
 • ۴ اتاق خواب
 • ۱۰۰ متر

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه جنگلی روستایی در بلندترین نقطه منطقه توریستی فوشه در قلعه رودخان گیلان
فاصله کلبه زیبا که در روستای آچق سرا واقع شده از قلعه رودخان حدود ۵ کیلومتر میباشد و فاصله کلبه از جاده اصلی آسفالته ۴۰۰ متر میباشد که یک راه ناهموار و پرشیب را تا کلبه دارد و پیمودن اون تنها بصورت پیاده امکان پذیر است.
نکته: یک مسیر دیگر ۱۲۰۰متری هم تا کلبه هست که تنها با ماشین های شاسی بلند کمک دار قابل پیمودن هست و می بایست ضمن گذر از رودخانه یک مسیر آفرود و ناهموار را تا کلبه طی کند.
میزبان در زمان رزرو اقامتگاه در طبقه پایین همین کلبه سکونت دارد.سرویس بهداشتی کلبه امروزی بوده و در طبقه پایین قراردارد و مشترک میباشد. درضمن درحیاط هم یک سرویس بهداشتی (شامل حمام و توالت) وجوددارد.
غذاهای محلی همچون فسنجان و ترش تره و میرزاقاسمی و مرغ محلی و غیره با هماهنگی قبلی سرو میشه. همچنین یک "الاغ شاسی بلند" که در تصاویر مشاهده میکنید برای حمل ونقل و حمل وسایل مهیا میباشد :)
مادرم رعنا خانوم هر روز مشغول پختن نون محلی ، جمع کردن تخم مرغ های محلی مرغای خودش و دوشیدن هر روزه شیر تازه از گاوهاشه تا از مهمونهای خودشون پذیرایی کنه. رعنا خانوم و پدرم آقا عینی توطبقه پایین این کلبه زندگی میکنن واین کلبه چون وسط جنگل قرارگرفته تو هزار متریشون هیچ همسایه ای نیست. اگه دوست داشته باشید می تونید چند روز مهمان و همسایه رعنا خانوم و آقا عینی باشید و از طبیعت زیبا و غذاهای محلی و سالم منطقه لذت ببرید :)
لازم به ذکر است که این خانه روستایی شامل دو اتاق و یک تراس در طبقه بالا و دو اتاق نیز در طبقه پایین میباشد. اگر تعداد مهمانها تا ۱۰ نفر باشد، فقط طبقه بالا در اختیار مهمانان قرار میگیرد و اگر از این تعداد بیشتر شد طبقه پایین نیز در اختیار قرار میگیرد.(البته رعنا خانوم و آقای عینی در اتاق پشتی خانه اقامت خواهند داشت)

اجاره ویلا و سوئیت در قلعه رودخان

ویلا استخردار, سوئیت مبله, آپارتمان مبله, کلبه, اقامتگاه بومگردی

اجاره ویلا و سوئیت در قلعه رودخان

ظرفیت

ظرفیت استاندارد:۵ نفر
حداکثر ظرفیت:۳۰ نفر
تعداد حمام:۲ عدد
تعداد دستشویی:۲ عدد
متراژ زیربنا:۱۰۰ متر
متراژ محوطه:۳۰۰۰ متر

فضای اقامتگاه

نوع اجاره: نیمه دربست
نوع اقامتگاه: کلبه ، خانه روستایی
منطقه اقامتگاه: جنگلی ، روستایی

فضای خواب

اتاق 1

2رخت خواب سنتی.

اتاق 2

2رخت خواب سنتی.

توضیحات فضای خواب

پتو.تشک.و بالش تمیز برای هشت مهمان موجود است. لذا مهمانهای بیش از هشت نفر میبایست رختخواب خود را بهمراه بیاورند.

امکانات

اقلام بهداشتی
اینترنت
تلفن ثابت
برق و روشنایی
آب لوله کشی
تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایش
وسایل آشپزخانه
اجاق گاز
مایکروفر
یخچال
جاروبرقی
ماشین لباسشویی
اتو
سشوار
مبلمان
میز نهارخوری
کمد / دراور
پارکینگ
آسانسور
توالت فرنگی
توالت ایرانی
کباب پز
استخر
سونا
جکوزی
میز بیلیارد
اتاق و اسباب ورزش
سرو غذا
سرایدار/نگهبان
حمام
تحویل 24 ساعته
توضیحات؛رعنا خانوم کلبه جنگلی با ساخت نون محلی توی تنور و دوشیدن شیرتازه وتخم مرغ محلی مرغای خودش، مهمانهای خودشوپذیرایی میکنه. اخه رعنا خانوم وهمسرش تواین کلبه تنهایی زندگی میکنن این کلبه وسط جنگله وهیچ همسایه هم ندارن"درضمن توحیاط یه تاب تنابی به درخت

ایمنی

جعبه کمکهای اولیه
کپسول آتشنشانی
برگه راهنمای ایمنی
درصورت بارانی بودن هواحتماکتونی مناسب پیاده روی همراه داشته باشیدوهمچنین باتوجه به جاده جنگلی فقط ماشینهای کمک دارمیتونن برن مثل پاترول

اجاره بها

نرخ روزانه (تومان)
شهریور - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰۱۷۰,۰۰۰
۳۱۱۷۰,۰۰۰
مهر - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۱۵۶,۰۰۰
۲۱۵۶,۰۰۰
۳۱۵۶,۰۰۰
۴۱۶۷,۰۰۰
۵۱۶۷,۰۰۰
۶۱۵۶,۰۰۰
۷۱۵۶,۰۰۰
۸۱۵۶,۰۰۰
۹۱۵۶,۰۰۰
۱۰۱۵۶,۰۰۰
۱۱۱۶۷,۰۰۰
۱۲۱۶۷,۰۰۰
۱۳۱۵۶,۰۰۰
۱۴۱۵۶,۰۰۰
۱۵۱۵۶,۰۰۰
۱۶۱۵۶,۰۰۰
۱۷۱۵۶,۰۰۰
۱۸۱۶۷,۰۰۰
۱۹۱۶۷,۰۰۰
۲۰۱۵۶,۰۰۰
۲۱۱۵۶,۰۰۰
۲۲۱۵۶,۰۰۰
۲۳۱۵۶,۰۰۰
۲۴۱۵۶,۰۰۰
۲۵۱۸۷,۰۰۰
۲۶۱۸۷,۰۰۰
۲۷۱۸۷,۰۰۰
۲۸۱۵۶,۰۰۰
۲۹۱۵۶,۰۰۰
۳۰۱۵۶,۰۰۰
آبان - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۱۵۶,۰۰۰
۲۱۶۷,۰۰۰
۳۱۸۷,۰۰۰
۴۱۸۷,۰۰۰
۵۱۸۷,۰۰۰
۶۱۸۷,۰۰۰
۷۱۸۷,۰۰۰
۸۱۵۶,۰۰۰
۹۱۶۷,۰۰۰
۱۰۱۶۷,۰۰۰
۱۱۱۵۶,۰۰۰
۱۲۱۵۶,۰۰۰
۱۳۱۵۶,۰۰۰
۱۴۱۸۷,۰۰۰
۱۵۱۸۷,۰۰۰
۱۶۱۸۷,۰۰۰
۱۷۱۸۷,۰۰۰
۱۸۱۵۶,۰۰۰
۱۹۱۵۶,۰۰۰
۲۰۱۵۶,۰۰۰
۲۱۱۵۶,۰۰۰
۲۲۱۵۶,۰۰۰
۲۳۱۶۷,۰۰۰
۲۴۱۶۷,۰۰۰
۲۵۱۵۶,۰۰۰
۲۶۱۵۶,۰۰۰
۲۷۱۵۶,۰۰۰
۲۸۱۵۶,۰۰۰
۲۹۱۵۶,۰۰۰
۳۰۱۶۷,۰۰۰
نرخ هر نفر اضافه: +۲۵,۰۰۰ تومان / بیشتر از ۵ نفر
تخفیف رزرو هفتگی:۵ درصد
تخفیف رزرو ماهیانه:۱۰ درصد

تقویم

زمان تحویل:از ساعت ۱۴ تا (نا محدود)
حداقل اقامت:۱ شب
زمان تخلیه:حداکثر تا ساعت ۱۲
حداکثر اقامت:نا محدود

مقررات لغو رزرو

سیاست متعادل: در صورتی که رزرو, 3 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, کل اجاره بها پس از کسر ۱۰ درصد کارمزد لغو, به میهمان بازپرداخت می‏شود. در غیر اینصورت اجاره شب اول بعلاوه 10 درصد شبهای باقیمانده کسر می گردد.

مقررات اقامتگاه

آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
ارائه مدرک محرمیت طبق مقررات وبسایت الزامیست.

امتیاز میهمانان (30 نظر)

4.7
صحت مطالب
4.8
شیوه برخورد میزبان
4.9
پاکیزگی اقامتگاه
4.5
مکان اقامتگاه
4.8
تحویل به موقع
5.0
کیفیت نسبت به نرخ
4.4

دیدگاه میهمانان (27 دیدگاه)

محمود شهریور ۱۳۹۸

با درود و سپاس ازمیزبان عزیز ، بزرگوار و خانواده محترمشان ،که بسیار مهربان و خوش برخورد بودند ،کنار آنها احساس غریبی نداشتیم . همه چیز بسیار عالی بود ،هر وسیله و مواد خوراکی که لازم داشتیم در صورت امکان فورا در اختیارمان قرار می دادند .آقا و خانم میزبان بسیار زحمتکش و خوش خلق بودند و به تمام سوالاتی که میپرسیدیم با حوصله و خلق خوب پاسخ می دادند بطوری که من اصلا احساس غریبی نداشتم و آنها را فامیل خود می دانستم . برام جالب بود که سگ نگهبان این خانه هم تحت تاثیر اخلاق و انرژی مثبت این خانواده ،بسیار مهربان بود بطوری که هروقت داخل جنگل رفتم خودش را بمن رسانده و زیر پایم میخوابید و سرش را به کفشهایم میمالید وتا برگشت همراهی ام میکرد . خلاصه که عالی بود . فقط یک پیشنهاد دوستانه دارم برای افرادی که ناراحتی قلبی داشته یا بعلت کهولت سن سربالایی نمی توانند بروند ،با تلفن به فاطمه خانم اطلاع بدهند تا یک فروند الاغ شاسی بلند یا آفرودی به استقبالشان بفرستد و مطمئن باشند با مهربانی که در آنها دیدم دریغ نمی کنند . نکته من بطور اتفاقی فهمیدم برای آفرود باید یک روز جلوتر از عزیمت به فاطمه خانوم اطلاع بدهید . باسپاس از عوامل جاجیگا که ما را به آنجا دلالت دادن .

پاسخ میزبان:

ممنونم ازتمام لطف ومحبت مهمان گرانقدروخانواده عزیزشون نسبت به میزبانان کلبه جنگلی.امیدوارم بازهم شاهدحضورسبزتان باشیم.بزرگواری کردین که کلبه ماروانتخاب نمودید.به مورد بسیارخوبی اشاره نمودیددررابطه باافرادناتوان وبیمار،حتما ما درصدد رفع نیازمهمانان عزیزمون برخواهیم امد..".به امید دیدار"

شهریور ۱۳۹۸
ابوالحسن شهریور ۱۳۹۸

مکان بسیار زیباو میزبان رعنا خانم و آقا عینی عزیز بسیارخونگرم و مهمان نواز ، مشترک بودن سرویس بهداشتی و سر و صدای نوه های میزبان کمی آزار دهنده بود.

پاسخ میزبان:

مهمان عزیزوگرامی ممنونم ازاظهارلطف شما.به روی چشم مواردی که فرمودین حتما درصدد رفع ان اقدام ،رفع ورعایت خواهدشد.سپاسگزارم

شهریور ۱۳۹۸
شیرین شهریور ۱۳۹۸

ما دو روز مهمان رعنا خانم بودیم ،همه چی عالی بود .طبیعت بکر و سکوت و ارامشی که دور از هیاهوی شهر بود و دلنشین تر از همه چی روی باز رعنا خانم و خانواده محترمشون ، با اینکه یکی از اعضا گروه ما مریض شد ، خانواده رعنا خانم نهایت تلاششون برای بهبودی ایشون بود. در کل همه چی خوب بود و غذاهای خیلی خوشمزه ای هم داشتند.

پاسخ میزبان:

تشکروقدردانی میکنم ازمهمانان عزیزودوست داشتنی که کلبه محقرما را درسفرشون انتخاب کردن .تشکرمیکنم ازاظهارلطفشون.میدونم کلبه جنگلی ماکامل نیست ولی بادلگرمی که شما عزیزان به مامیدین ان شاالله بتوانیم هر روزبهتراز دیروز باشیم وامیدوارم درسفرهای بعدیتون اگرمارا لایق دانستید، باامکانات بیشتردرخدمتگزاری شماعزیزان باشیم.

شهریور ۱۳۹۸
علیرضا تیر ۱۳۹۸

همه چی عالی بود کلبه در بالاترین نقطه روستا یه جای سرسبز و قشنگ بود، از تصاویر قشنگتر. رعنا خانوم و اقای رحیمی خیلی مهمان نواز و خون گرم بودن یه تاب خیلی باحالم داشتن که خوراک خودمون بود من از همه چیز راضی بودم تنها مشکل من سقف کوتاه حمام بود و حشرات که بهمون پشه بند دادند ولی واسه افراری که پاهاشون درد میکنه و ماشین ندارند که تا بالا برن، اذیت میشن. خلاصه همه چی عالی بود بازم میرم اونجا در ضمن هوای مهموناشونم دارن و خیلی راهنمایی میکنن و نگران مهموناشونن فقط یه کوچولو اگه قیمت ها پایین تر باشه دیگه حرفی نمیمونه.

پاسخ میزبان:

ازمحبت واظهار لطف شما ممنونم،مهمانان ماعضوی ازخانواده ماهستن.ان شالله همیشه سفرهای بی خطروخوبی داشته باشین.به امیددیدارمجدد.(دیگه متاسفانه سقف کوتاه حمام چاره ی نداره مگراینکه اطلاع میدادین تاراهنمایی میشدین تاازحمام داخل حیاط یا واحد پشتی استفاده میکردین).

تیر ۱۳۹۸
حامد خرداد ۱۳۹۸

همه چی تقریبا خوب بود. فقط یه بدی خیلی بزرگ داشت که اونم وجود همزمان همه مهمانها بود که اصلا جالب نبود. فضای کم. تعداد زیاد. همه موذب بودن کنار هم. کسی راحت نبود

پاسخ میزبان:

یا توجه به بازخورد شما مهمان گرامی و دیگر مهمانها، شرایط پذیرش مهمان را به حالت قبل بازگرداندیم، یعنی خانواده یا گروه دیگر امکان رزرو همزمان را "نخواهند داشت" تا مهمانان با هر سلیقه ای بتوانند اقامت راحتی داشته و موذب نباشند.

خرداد ۱۳۹۸
کاربر تایید شده ساکن گیلان - فومن عضو "جاجیگا" از مرداد ۱۳۹۶
میزان پاسخگویی:۱۰۰ درصد
زمان پاسخگویی:کمتر از ۳ دقیقه
اقامتگاههایی رو در یکی از زیباترین مناطق جنگلی ایران برای گردشگرهای علاقه مند به این نوع منازل مهیا کردم و امیدوارم شما هم لحظات به یادماندنی رو در عین سادگی در کنار ما تجربه کنید ...
نرخ هر شب
از ۱۷۰,۰۰۰ تومان

تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید.

کودکان بیش از ۵ سال «یک نفر» محسوب می شوند.

مشاهــــــده راهنمــــــای رزرو

سایر اقامتگاه‌های قلعه رودخان: ۳۱ اقامتگاه | مشاهده همه

خانه دربست
تا ۱۵ میهمان
۴ اتاق خواب
۴۲۰ متر
خانه دربست
تا ۱۲ میهمان
۳ اتاق خواب
۱۸۰ متر
خانه دربست
تا ۱۰ میهمان
۱ اتاق خواب
۶۰ متر
نیمه دربست
تا ۱۰ میهمان
۲ اتاق خواب
۷۰ متر