نصب جاجیگا در گوشی هوشمند

کلیک کن
هر شب از ۲۴۰,۰۰۰ تومان
جستجو
جستجو

رزرو کلبه جنگلی در تنکابن - پدر

کد: ۳۱۴۰۰۹۹
۴.۷
 • نیمه دربست
 • تا ۷ میهمان
 • ۱ اتاق خواب
 • ۳۰ متر

درباره اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بومگردی جنگلی در تنکابن - کلبه پدر
اقامتگاه ما در محیطی بکر و دنج در بلندای جنگل های هیرکانی غرب مازندران با دیدی بی نظیر به شالیزارهای برنج, در ۸ کیلومتری مرکز شهرستان تنکابن و پایانه مسافربری و۳۰ کیلومتری فرودگاه رامسر واقع شده است.
اجاره اقامتگاه شامل صبحانه رایگان می باشد و همچنین وعده های نهار و شام همه نوع غذای محلی با هماهنگی قبلی طبخ می شود در وعده صبحانه , پنیر محلی/عسل محصول میزبان / کیک محلی(کماچ) / کره محلی / مربا / حلوا و شیر در صورت وجود به صورت رایگان و همچنین در وعده نهار ,سبزی پلو با ماهی / مرغ ترش / فسنجان / باقلا قاتق / میرزا قاسمی / بادمجان کباب و در وعده شام , جوجه کباب و میرزا قاسمی / شامی / بادمجان کباب / سبزی کوکو / کوکو بادکوبه سرو میشود و همچنین امکان تهیه مواد اولیه غذا توسط مهمان و طبخ توسط میزبان وجود دارد و همچنین صرف غذای شخصی مهمانان عزیز در اقامتگاه بلامانع میباشد.(مبلغ هر پرس در وعده نهار یا شام با مخلفات ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان می باشد.) غذاهای اقامتگاه اکثرا در اقامتگاه تولید شده وبر روی آتش پخت میشوند.
برای رسیدن به اقامتگاه در انتهای مسیر می بایست ۵۰۰ متر مسیر پیاده روی با شیب ملایم را طی نمایید. اقامتگاه میان باغ های چای قرار دارد و در محیط اقامتگاه زمین بازی, آلاچیق, کارگاه فراوری چای, تاب, ننو و مسیری برای دوچرخه سواری, اسب سواری و پیاده روی به طول ۱۵کیلومتر به صورت جنگلی وکاملا بکر قرار دارد و همچنین رودخانه ای زیبا در نزدیکی برای شنا وماهیگیری به روش سنتی قرار دارد.
همچنین در شب برنامه لطیفه گویی وموسیقی زنده در کنار آتیش داریم.
در صورتی که تعداد مهمانان بیش از ظرفیت باشد کلبه مشابهی همجوار این کلبه با کد RC۳۱۴۰۱۰۹ بطور همزمان در "جاجیگا" قابل رزرو میباشد.

بهترین اقامتگاه‌های تنکابن

ویلا استخردار, ویلا ساحلی, کلبه جنگلی, ویلا دربست,ویلا لاکچری

ظرفیت

ظرفیت استاندارد:۴ نفر
حداکثر ظرفیت:۷ نفر
تعداد حمام:۱ عدد
تعداد دستشویی:۱ عدد
متراژ زیربنا:۳۰ متر
متراژ محوطه:۲۰۰۰۰ متر

فضای اقامتگاه

نوع اجاره: نیمه دربست
نوع اقامتگاه: کلبه ، اقامتگاه بوم‌گردی
منطقه اقامتگاه: جنگلی ، روستایی

فضای خواب

اتاق 1

10رخت خواب سنتی.

توضیحات فضای خواب

رخت خواب سنتی برای تعداد میهمانان مهیاست

امکانات

اقلام بهداشتی
اینترنت
تلفن ثابت
برق و روشنایی
آب لوله کشی
تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایش
وسایل آشپزخانه
اجاق گاز
مایکروفر
یخچال
جاروبرقی
ماشین لباسشویی
اتو
سشوار
مبلمان
میز نهارخوری
کمد / دراور
پارکینگ
آسانسور
توالت فرنگی
توالت ایرانی
کباب پز
استخر
سونا
جکوزی
میز بیلیارد
اتاق و اسباب ورزش
سرو غذا
سرایدار/نگهبان
حمام
تحویل 24 ساعته
امکان اسب سواری از روستا تامحل اقامتگاه مهیاست. جنگل نوردی.شب نشین کنار آتیش بهمراه موسیقی زنده. تجربه شغل های روستایی (کجک تاشی. چای چینی وفراوری چای و..) تاب . ننو . زمین بازی

ایمنی

جعبه کمکهای اولیه
کپسول آتشنشانی
برگه راهنمای ایمنی

اجاره بها

نرخ روزانه (تومان)
بهمن - ۱۳۹۷
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹۲۴۰,۰۰۰
۳۰۲۴۰,۰۰۰
اسفند - ۱۳۹۷
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۲۴۰,۰۰۰
۲۲۴۰,۰۰۰
۳۲۴۰,۰۰۰
۴۲۴۰,۰۰۰
۵۲۴۰,۰۰۰
۶۲۴۰,۰۰۰
۷۲۴۰,۰۰۰
۸۲۴۰,۰۰۰
۹۲۴۰,۰۰۰
۱۰۲۴۰,۰۰۰
۱۱۲۴۰,۰۰۰
۱۲۲۴۰,۰۰۰
۱۳۲۴۰,۰۰۰
۱۴۲۴۰,۰۰۰
۱۵۲۴۰,۰۰۰
۱۶۲۴۰,۰۰۰
۱۷۲۴۰,۰۰۰
۱۸۲۴۰,۰۰۰
۱۹۲۴۰,۰۰۰
۲۰۲۴۰,۰۰۰
۲۱۲۴۰,۰۰۰
۲۲۲۴۰,۰۰۰
۲۳۲۶۰,۰۰۰
۲۴۲۶۰,۰۰۰
۲۵۲۶۰,۰۰۰
۲۶۲۶۰,۰۰۰
۲۷۲۶۰,۰۰۰
۲۸۲۸۰,۰۰۰
۲۹۲۸۰,۰۰۰
فروردین - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۲۸۰,۰۰۰
۲۲۸۰,۰۰۰
۳۲۸۰,۰۰۰
۴۲۸۰,۰۰۰
۵۲۸۰,۰۰۰
۶۲۸۰,۰۰۰
۷۲۸۰,۰۰۰
۸۲۸۰,۰۰۰
۹۲۸۰,۰۰۰
۱۰۲۸۰,۰۰۰
۱۱۲۸۰,۰۰۰
۱۲۲۸۰,۰۰۰
۱۳۲۸۰,۰۰۰
۱۴۲۸۰,۰۰۰
۱۵۲۸۰,۰۰۰
۱۶۲۸۰,۰۰۰
۱۷۲۵۰,۰۰۰
۱۸۲۵۰,۰۰۰
۱۹۲۵۰,۰۰۰
۲۰۲۵۰,۰۰۰
۲۱۲۵۰,۰۰۰
۲۲۲۵۰,۰۰۰
۲۳۲۵۰,۰۰۰
۲۴۲۵۰,۰۰۰
۲۵۲۵۰,۰۰۰
۲۶۲۵۰,۰۰۰
۲۷۲۵۰,۰۰۰
۲۸۲۵۰,۰۰۰
۲۹۲۵۰,۰۰۰
۳۰۲۵۰,۰۰۰
۳۱۲۵۰,۰۰۰
نرخ هر نفر اضافه: +۲۵ درصد / بیشتر از ۴ نفر
تخفیف رزرو هفتگی:۱۰ درصد
تخفیف رزرو ماهیانه:۲۰ درصد

تقویم

زمان تحویل:از ساعت ۱۴ تا ۲۲
حداقل اقامت:۱ شب
زمان تخلیه:حداکثر تا ساعت ۱۲
حداکثر اقامت:نا محدود

مقررات لغو رزرو

سیاست متعادل: در صورتی که رزرو, ۴ روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, کل اجاره بها پس از کسر کارمزد و ۱۰ درصد جریمه لغو, به میهمان بازپرداخت می ‏شود.‏ در غیر اینصورت اجاره شب اول بعلاوه ۲۰ درصد جریمه لغو کسر می گردد.

مقررات اقامتگاه

آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
استعمال دخانیات (سیگار, قلیان, ...) در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع است.

استفاده از قلیان در اقامتگاه به کل ممنوع است

امتیاز میهمانان (9 نظر)

4.6
صحت مطالب
4.6
شیوه برخورد میزبان
4.7
پاکیزگی اقامتگاه
4.4
مکان اقامتگاه
5.0
تحویل به موقع
5.0
کیفیت نسبت به نرخ
4.2

دیدگاه میهمانان (8 دیدگاه)

بشرا آبان ۱۳۹۷

همه چی از میزبانی، پذیرایی، نوع برخورد، کیفیت غذا عالی و فوق العاده بود.

ابراهیم شهریور ۱۳۹۷

ما اولین تجربه اقامت در کلبه جنگلی رو در پرداروم داشتیم. حتی قبل از حضور در محل تجارب ما این بود: ۱- درخواست رزرو از طریق جاجیگا رو به سرعت پاسخ دادن. ۲ - وقتی که تلفنی مشکل یکی از همراهان رو مطرح کردیم برای اینکه باید صبح زود به سمت تهران حرکت کنه با روی باز همکاریشون رو اعلام و خیال ما رو راحت کردن. ۳ - وقتی که راجع به نوع غذاهای ناهار و شام پرسیدیم منو زیبای دست سازشون رو از طریق واتساپ برامون فرستادن که با سلیقه طراحی شده بود. برای زمان اسکان هم علاوه بر مواردی که خودشون و دیگر مهمانان گفتن می تونم به این موارد اشاره کنم: ۱ - بر اساس لوکیشنی که ارسال می کنن با کمک GPS و تابلوی راهنما ابتدای مسیر پیاده روی کلبه رو راحت پیدا کردیم. ۲ - حدود ۳۰۰ تا پله که باید تا رسیدن به کلبه طی بشه وجود داره که شاید برای بعضی افراد زیاد باشه ولی با استراحت بین راه میشه از مناظر زیبا لذت برد. ما هرکدوم وسایلمونو تو یه کوله گذاشتیم و مشکلی نداشتیم. با اینحال چه در موقع رفت و چه برگشت پیشنهاد کمک برای حمل وسایل رو به ما دادن. ۳ - زیبایی کلبه، مسیر بین راه و بخصوص فضای اطراف فراتر از انتظار ما بر اساس تصاویر سایت بود. ۴ - فضاها با سلیقه و خلاقیت، بدور از تجمل با رعایت وفاداری به روش های محلی طراحی و مسایل بهداشتی در حد امکان رعایت شده بود. ۵- با اینکه در اون محل زندگی نمیکنن قبل از ورود ما حضور داشتند و با چای و کلوچه پذیرایی کردند. موقع برگشت هم سر ساعتی که گفته بودیم ما رو راهی کردند. ۶ - برای اینکه شب روی تراس بخوابید پشه بند آماده کردن که برای نصبش کمکتون می کنن. در کل ما میزبان های خودمون رو جوان های پرانرژی، متعهد، کاربلد، توانا، مودب و مهربان دیدیم که عاشق این کار هستند و تمام تلاششون رو برای دلپذیر کردن اقامت مهمانهاشون بکار گرفتن و با روی باز و در حد امکان، براساس شرایط مهمان انعطاف پذیر بودن. درسته که مثل هر کاری اونها هم جای پیشرفت دارن و در چنین مکانی انتظار رفاه هتل رو نمیشه و نباید داشت ولی ما با هدف خوش گذروندن و لذت بردن از طبیعت رفته بودیم و هدف اونها هم مهمان نوازی بود که هر دو طرف به هدفمون رسیدیم.

امیررضا شهریور ۱۳۹۷

پرداروم اقامتگاه عالی در مکان عالی بود ، مسیر راه تا رسیدن به اقامتگاه حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ پله سربالایی بود که با وسایلی که باید حمل میکردیم فوق العاده سخت بود ، مکانی با منظره بینظیر و‌بکر بدون سر و‌صدا ، تمیزی اتاق و‌ رختخواب ها خیلی خوب بود ، مشکل اصلی برق اون محل بود که با موتور برق بود تا موقع غروب خاموش بود و‌بعد روشنش کردن ، داخل اتاقا پریز برق نداشت و‌چراغ هم جلو درب اتاق بود اما داخل اتاق نه ، آبگرمکن با برق کار میکرد که ۲ ۳ساعت طول میکشید تا اب گرم بشه و بشه دوش گرفت ، تا اون‌موقع هم مجدد موتور برق خاموش کردن و‌صبح‌ هم دیگه روشن‌ نشد که بشه دوش گرفت ، غذاها خیلی خوش مزه بود اما به نسبت اقامتگاهای دیگه میشد سنتی تر و‌با مخلفات بیشتر باشه و‌جای پیشرفت داشت ، موقعی که ما بودیم‌هم هنگام‌ورود تا ۲ساعت تنها بودیم‌و‌کسی نیومد و‌صبحانه هم‌تا حدود ۹ تا ۹.۵ که زنگ‌زدیم‌کسی نیومد پیگیری کنه ، در مجموع اگر قید برق و‌حمام بزنین واسه یه شب موندن‌و‌لذت بردن از منظره بی نظیره و‌بهتون پیشنهاد میکنم

فرزین تیر ۱۳۹۷

فضا فوق العاده بود و میزبان کمال همکاری رو با ما داشتن و شب خوبی رو گذروندیم.

سیدعیسی فروردین ۱۳۹۷

مکانش بکر بود ولی چون ابگرم کنش باموتور برق کار میکرد، هر بار که میخواستیم حموم بریم باید اطلاع میدادیم و برای ما سخت بود، بعضی از غذاهاشم محلی نبود مثلا مرباش صنعتی بود.

کاربر تایید شده ساکن مازندران - تنکابن عضو "جاجیگا" از شهریور ۱۳۹۶
میزان پاسخگویی:۱۰۰ درصد
زمان پاسخگویی:کمتر از ۴۷ دقیقه
من عاشق جنگل وخونه گلیم.تحصیلاتم در زمینه ورزشه و ورزشهای رزمی ودومیدانی بصورت حرفه ای کار کردم.عاشقه اینم که از سراسر دنیا ورزشکارا به اقامتگاه من بیان وبا من در جنگل هیرکانی همراه بشن.بدویم .اسب سواری کنیم.....
نرخ هر شب
از ۲۴۰,۰۰۰ تومان

تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید.

کودکان بیش از ۵ سال «یک نفر» محسوب می شوند.

ســــوالات مـــتداول رزرو

سایر اقامتگاه‌های تنکابن: ۶۳ اقامتگاه مشاهده همه ›