هر شب از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
جستجو
جستجو

اجاره خانه روستایی در مرداب انزلی

کد: ۳۱۴۱۵۷۳
۴.۴
 • خانه دربست
 • تا ۲۰ میهمان
 • ۳ اتاق خواب
 • ۱۱۰ متر

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه سنتی در مرداب انزلی - کلبه مردابی در شمال
این خانه روستایی که با کاه گل و چوب ساخته شده دارای دو طبقه میباشد که در طبقه پایین, حمام, سرویس بهداشتی, آشپزخانه, پذیرایی و یک اتاق خواب و در طبقه بالا نیز دو اتاق خواب قرار دارد که هرکدام دارای ایوان ۱۵ متری به جهت خواب در فضای باز مجزا می باشد که یکی دارای چشم انداز به رودخانه و قرق علف چر با انواع حیوانات در آن و دیگری نیز دارای چشم انداز به مرداب و انواع پرندگان میباشد.
این خانه در دل مرداب قرار گرفته که علاوه بر چشم انداز زیبا دارای آرامشی مثال زدنی میباشد.
امکاناتی که در این خانه روستایی قرار دارد(با هزینه مجزا ) شامل اسب سواری طولانی مدت و همچنین موتور سواری ،چهار چرخ در روبروی ساختمان و گشت گذار در قسمت های گل لاله مرداب و پرندگان مهاجر و ... به وسیله قایق موتوری.
امکان طبخ انواع غذاهای محلی با مواد ارگانیک البته با اطلاع قبلی امکان پذیر است.
همچنین ماهیگیری در تالاب و رودخانه نیز برای مهمانان فراهم میباشد. امکان تردد با خودرو تا جلوی خانه وجود دارد (فقط در فصل بهار و تابستان) , ولی پارکینگی اختصاصی در فاصله سه کیلومتری اقامتگاه در نظر گرفته شده و میهمانان اقامتگاه برای رسیدن به خانه روستایی میتوانند از سرویس قایق موتوری بطور رایگان استفاده کنند.
آب اقامتگاه لوله کشی شده از چاه است که مناسب برای شستشو می باشد و توصیه می شود با خود آب معدنی برای آشامیدن همراه داشته باشید.
لازم به ذکر است که در این کلبه مردابی انرژی مورد نیاز از پنل خورشیدی و همچنین برای گرمایش از گازی که همین منطقه از زمین خارج میشود استفاده میشود، برای دو بخاری گازی از کپسول برای تامین گاز استفاده می کند .

اجاره ویلا و سوئیت در بندر انزلی

ویلا استخردار, ویلا ساحلی, کلبه جنگلی, ویلا دربست,ویلا لاکچری

اجاره ویلا و سوئیت در بندر انزلی

ظرفیت

ظرفیت استاندارد:۹ نفر
حداکثر ظرفیت:۲۰ نفر
تعداد حمام:۱ عدد
تعداد دستشویی:۱ عدد
متراژ زیربنا:۱۱۰ متر
متراژ محوطه:۳۰۰۰ متر

فضای اقامتگاه

نوع اجاره: خانه دربست
نوع اقامتگاه: کلبه ، خانه روستایی ، ویلا
منطقه اقامتگاه: روستایی

فضای خواب

اتاق 1

1تخت دو نفره.

اتاق 2

1تخت دو نفره.

اتاق 3

1تخت یک نفره.

فضای مشترک

6رخت خواب سنتی.

توضیحات فضای خواب

امکانات خواب برای ۱۱ نفر مهیاست و برای نفرات اضافه توسط مهمانان تهیه گردد.

امکانات

اقلام بهداشتی
اینترنت
تلفن ثابت
برق و روشنایی
آب لوله کشی
تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایش
وسایل آشپزخانه
اجاق گاز
مایکروفر
یخچال
جاروبرقی
ماشین لباسشویی
اتو
سشوار
مبلمان
میز نهارخوری
کمد / دراور
پارکینگ
آسانسور
توالت فرنگی
توالت ایرانی
کباب پز
استخر
سونا
جکوزی
میز بیلیارد
اتاق و اسباب ورزش
سرو غذا
سرایدار/نگهبان
حمام
تحویل 24 ساعته
منطقه بزرگی برای سوارکاری، جایگاه ماهیگیری, قایق سواری, شکار درصورت داشتن مجوز از محیط زیست

ایمنی

جعبه کمکهای اولیه
کپسول آتشنشانی
برگه راهنمای ایمنی

اجاره بها

نرخ روزانه (تومان)
شهریور - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷۷۰۰,۰۰۰
۲۸۷۰۰,۰۰۰
۲۹۵۰۰,۰۰۰
۳۰۵۰۰,۰۰۰
۳۱۵۰۰,۰۰۰
مهر - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۳۵۰,۰۰۰
۲۳۵۰,۰۰۰
۳۵۰۰,۰۰۰
۴۵۰۰,۰۰۰
۵۳۵۰,۰۰۰
۶۳۵۰,۰۰۰
۷۳۵۰,۰۰۰
۸۳۵۰,۰۰۰
۹۳۵۰,۰۰۰
۱۰۵۰۰,۰۰۰
۱۱۵۰۰,۰۰۰
۱۲۳۵۰,۰۰۰
۱۳۳۵۰,۰۰۰
۱۴۳۵۰,۰۰۰
۱۵۳۵۰,۰۰۰
۱۶۳۵۰,۰۰۰
۱۷۵۰۰,۰۰۰
۱۸۵۰۰,۰۰۰
۱۹۳۵۰,۰۰۰
۲۰۳۵۰,۰۰۰
۲۱۳۵۰,۰۰۰
۲۲۳۵۰,۰۰۰
۲۳۳۵۰,۰۰۰
۲۴۵۰۰,۰۰۰
۲۵۶۵۰,۰۰۰
۲۶۶۵۰,۰۰۰
۲۷۶۵۰,۰۰۰
۲۸۳۵۰,۰۰۰
۲۹۳۵۰,۰۰۰
۳۰۳۵۰,۰۰۰
آبان - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۵۰۰,۰۰۰
۲۵۰۰,۰۰۰
۳۶۵۰,۰۰۰
۴۶۵۰,۰۰۰
۵۶۵۰,۰۰۰
۶۶۵۰,۰۰۰
۷۶۵۰,۰۰۰
۸۵۰۰,۰۰۰
۹۵۰۰,۰۰۰
۱۰۳۵۰,۰۰۰
۱۱۳۵۰,۰۰۰
۱۲۳۵۰,۰۰۰
۱۳۳۵۰,۰۰۰
۱۴۶۵۰,۰۰۰
۱۵۶۵۰,۰۰۰
۱۶۶۵۰,۰۰۰
۱۷۶۵۰,۰۰۰
۱۸۳۵۰,۰۰۰
۱۹۳۵۰,۰۰۰
۲۰۳۵۰,۰۰۰
۲۱۳۵۰,۰۰۰
۲۲۵۰۰,۰۰۰
۲۳۵۰۰,۰۰۰
۲۴۳۵۰,۰۰۰
۲۵۳۵۰,۰۰۰
۲۶۳۵۰,۰۰۰
۲۷۳۵۰,۰۰۰
۲۸۳۵۰,۰۰۰
۲۹۵۰۰,۰۰۰
۳۰۵۰۰,۰۰۰
نرخ هر نفر اضافه: +۲۰,۰۰۰ تومان / بیشتر از ۹ نفر
تخفیف رزرو هفتگی:۱۰ درصد
تخفیف رزرو ماهیانه:۱۵ درصد

تقویم

زمان تحویل:از ساعت ۱۷ تا (نا محدود)
حداقل اقامت:۱ شب
زمان تخلیه:حداکثر تا ساعت ۱۵
حداکثر اقامت:۳۰ شب

مقررات لغو رزرو

سیاست متعادل: در صورتی که رزرو, 3 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, کل اجاره بها پس از کسر ۱۰ درصد کارمزد لغو, به میهمان بازپرداخت می‏شود. در غیر اینصورت اجاره شب اول بعلاوه 10 درصد شبهای باقیمانده کسر می گردد.

مقررات اقامتگاه

برگزاری میهمانی ممنوع است.
آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
استعمال دخانیات (سیگار, قلیان, ...) در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع است.

امتیاز میهمانان (8 نظر)

4.4
صحت مطالب
4.3
شیوه برخورد میزبان
4.9
پاکیزگی اقامتگاه
3.6
مکان اقامتگاه
4.5
تحویل به موقع
4.9
کیفیت نسبت به نرخ
4.1

دیدگاه میهمانان (8 دیدگاه)

حمید فروردین ۱۳۹۸

با سلام در ایام نوروز ۱۳۹۸ در این مکان رویایی اقامت داشتیم برای ما که دنبال طبیعت هستیم بی نظیر بود و چیزی که این مکان را استثنایی کرده برخورد میزبان بود که با تمام شلوغی این ایام هیچ خواسته ای را نه نمیگفت بدون اقرار بهترین میزبانی را از ایشان دیدم غذاشون هم خیلی خوب بود بخصوص سبزی پلو با ماهی رفتید یادتون نره به علی اقا بگید جلو ویلا یه درو در جا براتون بزنه!؟!؟!؟

پاسخ میزبان:

سلام...ممنونم از این همه لطف و عنایت جناب عالی نسبت به بنده حقیر. افتخار شد برای من که در خدمت شما و خانواده محترم بودم اگر کمی یا کاستی بود به بزرگی خود بنده را حلال بفرمائید انشاالله باز هم به ما افتخار بدید خوشحال میشم

فروردین ۱۳۹۸
پریسا فروردین ۱۳۹۸

این اقامتگاه آب تمیز نداره و‌ رنگ‌آبش قهوه ای هست یعنی حتی برای پخت و‌پز هم‌ مناسب نیست. تو‌فصل بهار و زمستون و‌ پاییز هواش سرده و‌ وسایل گرمایشی برای کل ویلا کافی نیست. مسیرش یه جوریه که حتما باید تو‌روشنایی برسید و تو تاریکی خیلی سخته چون یک ساعت بیراهه هست تا برسین به مرداب و بعدش تو‌تاریکی راه مرداب رو رفتن سخته از بابت نظافت هم تمیز نیست انتظار تمیزی بیشتری هست سرویس هم که ذکر شده ۳ تا فقط یکیش قابل استفاده هست و دیگری در نداره اما رفتار میزبان و دستیارشون احمد آقا خیلی خوبه

سینا اسفند ۱۳۹۷

این کلبه چندین مزیت عالی داره: - در یک جای رویایی کنار مرداب با طبیعت بکر و فراتر از حد تصور زیبا قرار داره - میزبان ها بسیار بسیار محترم و مهربان هستند -بهتون پیشنهاد میکنم غذا نبرین و بزارین لذتتون با طعم غذاهای عالی میزبان کامل بشه در نهایت برای من بسیار بسیار جذاب بود

پاسخ میزبان:

با سلام..ممنونم از این همه لطف ،انشاالله در سفر های دیگر باز هم پیش ما تشریف بیارید از این با شما آشنا شدیم و یک دوست خوب گرفتم باعث افتخار بنده است

اسفند ۱۳۹۷
رضا آذر ۱۳۹۷

ما ۵ خانواده ۲ نفره (۱۰ نفر و ۲ کودک) بودیم که این اقامتگاه رو انتخاب کردیم . مهمترین ویژگی این اقامتگاه محل خاص اون هستش . ما اواسط آذر ماه اونجا بودیم و باید با قایق به اقامتگاه میرسیدیم (چون تو این فصل راه ماشین رو میره زیر آب ! ) و این خودش عالی بود چون توی رفت و برگشت حدود ۲۰ دقیقه قایق سواری مجانی در یک رودخانه زیبا با مناظر زیبا داشتیم که خیلی خوش گذشت .دیدن گله اسب های وحشی و گله های گاومیش برای ما خیلی هیجان انگیز بود . در مجموع موقعیت مکانی عجیب و عالی بود . خانه محل اقامت چوبی بود ، دو تا تراس در طبقه دوم بود که برای نهار و شام خوردن عالیه . ویو جالبی داره . ویلا نه عالی بود و نه بد بود . یه چیزی این وسط بود که قابل پذیرش بود اما به نظرم با یه دست مبل و یکم رسیدگی به آشپزخانه خیلی دوستداشتنی تر میشه . توقع ویلای لاکچری نباید داشت . دستشویی و توالت تمیز بود و قبل از رسیدن ما تمیزش کرده بودند . لحاف و تشک و ملحفه ها تمیز و حتی نو بودن به نظر . بساط منقل و هیزم در حیاط به راه بود و یه احمد آقای مهربان که کلی از آدم پذیرایی میکرد . اما مهمترین ویژگی این اقامتگاه بعد از ویژگی های طبیعی اون ، خود میزبان علی آقا و خانوادشونه . واقعا دوست داشتنی و صمیمی و مهمان نواز بودن . اخلاق خوب داشتند ، ما رو با ماشین خودشون راهنمایی کردن ، با حوصله ما و لوازممون که کم هم نبود سوار قایق کردند و حقیقتا من خودم احساس کردم رفتیم خونه یکی از فامیلا . میزبان همیشه برای من اهمیت داره و به نظرم علی آقا عالی بودن . اگه طالب یک سفر خوب با کلی تجربه در طبیعت هستید این اقامتگاه مناسبه .

پاسخ میزبان:

با سلام..خدمت دوستان که این همه محبت نسبت به ما داشتن و تقدیر و تشکر می کنم. هدف ما از روز اول این بوده که دوستان با ازرش مثل شما داشته باشم، انشاالله همیشه موفق باشید و باز هم به ما افتخار بدید، خوشحال میشم اگر کمی یا کاستی بود ما را به بزرگی خودتون ببخشید.

آذر ۱۳۹۷
بیژن شهریور ۱۳۹۷

این اقامتگاه برای کسانی که میخوان یک فاز جدید از تفریح رو تست کنن عالیه. یک کلبه شکار در کنار یک رود قابل قایقرانی. طبیعت بی نظیر. یک مقدار آب استحمام و توالت بو میده که به خاطر موقعیت ویلاست. یه بوی گاز متان هم هست که اونم مربوط به محل ویلاست. وابسته به فصل سفر بایست به حشرات هم توجه داشت. البته پشه بند تدارک دیده شده. فقط حتما و حتما دوستان توجه داشته باشن که قایق سواری تا محل ویلا رایگانه و اگر بخوان از قایق سواری تفریحی استفاده کنن بایست بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن به ازای هر سرویس پول بدن. اسب سواری و موتور سواری هم هزینه خواهد داشت. تنها مشکل ما این بود که قبل استفاده از این امکانات به ما نگفتن که مستلزم هزینه مجدد خواهد بود.

پاسخ میزبان:

سلام..ممنونم از راهنمایی شما از آنجایی که خود مستحضرید در توضیحات اقامتگاه مجزا بودن قیمت، ذکر شده. فکر می کنم این همه لطف جناب عالی بدلیل این می باشد که بنده هزینه قایق سواری در مرداب گل لاله وغیره... آن هم با تخفیف ویژه رو حساب کردم. باز هم موفق و پیروز باشید انشاالله در سفر بعدی اگر کمی یا کاستی بود جبران نمائیم.

شهریور ۱۳۹۷
کاربر تایید شده ساکن گیلان - رشت عضو "جاجیگا" از اردیبهشت ۱۳۹۷
میزان پاسخگویی:۱۰۰ درصد
زمان پاسخگویی:کمتر از ۷ دقیقه
عاشق طبیعت،کارشناس حقوق.قهرمان ومربی ودارو بوکس . عضو اسبق شورای اسلامی پیربازار.کشاورز.عکاس و تصویر بردار
با مجوز از سازمان گردشگری شروع به این کار نمودم تا دیار تاریخی پیربازار را با قدمت ۱۰۰۰ ساله که زمانی بندر بود و دارای حدود ۱۳۰۰ هکتار اراضی مردابی و قرق , حیاط وحش و تنوع بالا محصولات کشاورزی را به مردم معرفی کنم
نرخ هر شب
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان

تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید.

کودکان بیش از ۵ سال «یک نفر» محسوب می شوند.

مشاهــــــده راهنمــــــای رزرو

سایر اقامتگاه‌های بندر انزلی: ۶۹ اقامتگاه | مشاهده همه