چطور شروع کنم؟

چه بخواهید میهمان شوید و اقامتگاهی را رزرو کنید و چه بخواهید میزبانی را آغاز کنید, و یا هردو اینها ‏با هم, باید ابتدا یک ‏‏”حساب کاربری”, برای خود درست کنید.‏

با داشتن یک حساب کاربری, در واقع برای سیستم قابل شناسایی می شوید و پنلی برای مدیریت ‏امور خود همچون ثبت اقامتگاه های مورد علاقه / رزرو اقامتگاه / ثبت اقامتگاه / امتیاز دهی و ثبت ‏نظرات راجع به اقامتگاه ها / پرداخت آنلاین / دریافت پیامک های اطلاع رسان / دریافت اعلانات ضروری ‏مرتبط با رزرو / دریافت سند کامل رزرواسیون / مکالمه داخلی با میزبانان و میهمانان / دریافت اعتبار هدیه/ ثبت وآرشیو تمامی تراکنشات مالی و یا معاملات داخلی و غیرو …

بعد از اینکه حساب کاربری خود را ایجاد کردید سطح کاربری شما مبتدی خواهد بود و با در اختیار گرفتن ‏پنل مدیریت حساب خود می توانید امور ابتدایی را به انجام برسانید و همچنین در صورت تمایل, می ‏توانید اقامنگاه خود را برای اجاره ثبت کنید و به اجتماع میزبانان جاجیگا بپیوندید.

در صورتی که بخواهید اقامتگاهی که ثبت کرده اید را در ‏وبسایت ‏‏منتشر کنید, ابتدا می بایست با درج اطلاعات هویتی حساب کاربری خود را به سطح تایید شده ارتقا دهید.‏

برای اینکار می بایست اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید. پس از تایید اطلاعات ثبت شده ‏شما توسط ‏کارشناس جاجیگا, می توانید بطور کامل از امکانات وبسایت استفاده کنید.

ایجاد و ارتقاء سطح حساب کاربری, کاملا رایگان می باشد.

برای رزرو یک اقامتگاه, پس از یافتن اقامتگاه مورد علاقه خود, یک درخواست رزرو ثبت کنید, برای اینکار می ‏بایست در صفحه اقامتگاه تاریخ ورود و خروج, تعداد میهمانان را وارد نموده و درخواست خود را ثبت کنید. در صورت قبول درخواست شما توسط میزبان, می بایست مبلغ صورتحساب را پرداخت کرده تا رزرو قطعی شود.

پس از قطعی شدن رزرو, بصورت خودکار, سند رزروی حاوی تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل, مشخصات و ‏شماره تماس میهمان و میزبان, مشخصات و آدرس دقیق اقامتگاه, صورتحساب و مبالغ پرداخت شده , مقررات ‏منزل و غیرو … برای طرفین رزرو ارسال می شود که مبنی تعامل دو طرف در روزهای رزرو خواهد بود.

صبح روز بعد از ورود میهمان و تحویل اقامتگاه, مبلغ اجاره بها, بصورت خودکار, پس از کسر کارمزد به حساب بانکی میزبان واریز ‏می شود.

پاسخ بیشتر سوالات شما درباره جاجیگا در بخش راهنمای سایت فراهم شده است, برای هرآنچه که نیافتید با ما تماس بگیرید