چطور شروع کنم؟

چه بخواهید میهمان شوید و اقامتگاهی را رزرو کنید و چه بخواهید میزبانی را آغاز کنید, و یا هردو اینها ‏با هم, باید ابتدا یک ‏‏”حساب کاربری”, برای خود درست کنید.‏

با داشتن یک حساب کاربری, در واقع برای سیستم قابل شناسایی می شوید و پنلی برای مدیریت ‏امور خود همچون ثبت اقامتگاه های مورد علاقه / رزرو اقامتگاه / ثبت اقامتگاه / امتیاز دهی و ثبت ‏نظرات راجع به اقامتگاه ها / پرداخت آنلاین / دریافت پیامک های اطلاع رسان / دریافت اعلانات ضروری ‏مرتبط با رزرو / دریافت سند کامل رزرواسیو / مکالمه داخلی با میزبانان و میهمانان / دریافت اعتبار هدیه/ ثبت وآرشیو تمامی تراکنشات مالی و یا معاملات داخلی و غیرو …

همچنین با به تایید رساندن حساب کاربری خود, در واقع در افزایش امنیت تبادلات داخل سایت و ارتقا ‏اعتماد کاربران, شریک خواهید شد.

بعد از اینکه حساب کاربری خود را ایجاد کردید سطح کاربری شما مبتدی خواهد بود و با در اختیار گرفتن ‏پنل مدیریت حساب خود می توانید امور ابتدایی را به انجام برسانید و همچنین در صورت تمایل, می ‏توانید اقامنگاه خود را برای اجاره ثبت کنید و به اجتماع میزبانان جاجیگا بپیوندید.

در صورتی که بخواهید اقامتگاهی را رزرو کنید و یا اینکه اقامتگاهی که ثبت کرده اید را در ‏وبسایت ‏‏منتشر کنید, ابتدا می بایست حساب کاربری خود را به سطح تایید شده ارتقا دهید.‏

برای اینکار می بایست اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید. پس از تایید اطلاعات ثبت شده ‏شما توسط ‏کارشناس جاجیگا, می توانید بطور کامل از امکانات وبسایت استفاده کنید.

ایجاد و ارتقاء سطح حساب کاربری, کاملا رایگان می باشد.

برای رزرو یک اقامتگاه, پس از یافتن اقامتگاه مورد علاقه خود, یک درخواست رزرو ثبت کنید, برای اینکار می ‏بایست تاریخ ورود و خروج, تعداد میهمانان را وارد نموده و حداقل 20% از مبلغ صورتحساب را به کیف پول ‏خود شارژ کنید. در صورت قبول درخواست شما توسط میزبان, می بایست مابقی مبلغ صورتحساب را به کیف ‏پول خود شارژ کنید تا رزرو قطعی شود.

در صورت رد درخواست رزرو و یا عدم پاسخگویی میزبان در مهلت 24 ساعته, میهمان می تواند از موجودی ‏شارژ شده در کیف پول برای ثبت درخواست رزرو یک اقامتگاه دیگر استفاده کند و یا اینکه کل مبلغ شارژ شده ‏خود را در حساب بانکی شخصی خود دریافت نماید.

پس از قطعی شدن رزرو, بصورت خودکار, سند رزروی حاوی تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل, مشخصات و ‏شماره تماس میهمان و میزبان, مشخصات و آدرس دقیق اقامتگاه, صورتحساب و مبالغ پرداخت شده , مقررات ‏منزل و غیرو … برای طرفین رزرو ارسال می شود که مبنی تعامل دو طرف در روزهای رزرو خواهد بود.

24 ساعت پس از ورود میهمان و تحویل اقامتگاه, مبلغ اجاره بها, بصورت خودکار, پس از کسر کارمزد به کیف پول میزبان منتقل ‏می شود و قابل برداشت خواهد بود.

کارمزد جاجیگا معادل 5% از مبلغ صورتحساب می باشد که بصورت جداگانه از هر یک از طرفین یک رزرو ‏قطعی شده, دریافت می شود.

پاسخ بیشتر سوالات شما درباره جاجیگا در بخش راهنمای سایت فراهم شده است, برای هرآنچه که نیافتید با ما تماس بگیرید