منظره اطراف

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه - خریدول - افرا

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه - خریدول - افرا
این کلبه چوبی نقلی با طراحی زیبا در روستای ییلاقی خریدول در نزدیکی اولسبلنگاه با فاصله حدود 25 کیلومتری از شهر ماسال واقع شده است.
سقف کلبه با نی تزئین شده و دارای دیوار های رنگی می باشد ، همچنین دارای آشپزخانه و سرویس بهداشتی (حمام و ایرانی) می باشد و آب لوله کشی آن از چشمه تأمین می شود، ضمنا سوخت اقامتگاه از گاز کپسولی تأمین میشود، همچنین برق آن نیز از طربق موتور برق و در بازه زمانی 19:00 الی 01:00 بامداد در اختیار میهمانان است.
حیاط کلبه به دلیل ییلاقی بودن روستا فاقد حصار کشی می باشد و به صورت مشترک با میهمانان کلبه های دیگر مجموعه در اختیار میهمانان است.
توجه داشته باشید که امکان استفاده از لوازم برقی پرمصرف نظیر اتو... امکان پذیر نمی باشد.
150 متر انتهایی مسیر اقامتگاه به صورت خاکی و با شیب ملایم می باشد، لازم به ذکر است که مسیر این روستای ییلاقی نیازمند مهارت کافی برای رانندگی می باشد.
گفتنی است پارک خودرو در فاصله 50 متر از کلبه امکان پذیر است و میهمانان این فاصله تا کلبه را به صورت پیاده روی طی می کنند.
دسترسی به اینترنت و مکالمه برای اپراتورهای شبکه تلفن همراه در این منطقه با اختلال همراه است.
روستای ییلاقی اولسبلنگاه یکی از جذاب ترین ییلاقات مناطق شمالی کشور است که با تمام زیبایی هایش تنها یکی از زیبایی های ماسال می باشد.
میهمان گرامی سکونت در اقامتگاههای که در فاصله چشمگیر از بافت شهری واقع شده اند یا در مناطق جنگلی ، ییلاقی و یا کوهستانی قرار دارند ممکن است با محدودیت هایی برای شما همراه باشد ، لطفا قبل از رزرو این موارد را در نظر داشته باشید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو