نمای ویلا

اجاره خانه ویلایی در صومعه سرا - نوکاشت

درباره اقامتگاه

اجاره خانه ویلایی در صومعه سرا - نوکاشت
این خانه ویلایی یکخوابه با ایوان و تلار شیشه ای دلباز با چشم انداز شالیزار های سرسبز در روستای خوش آب و هوای نوکاشت با فاصله حدود 5 کیلومتر از ماسال و 20 کیلومتری از صومعه سرا واقع شده است.
طراحی این اقامتگاه به گونه ای است که طبقه پایین دارای ایوان شیشه ای، پذیرایی، آشپزخانه و حمام و طبقه بالا با دسترسی 8 پله دارای یک اتاق خواب و تلار شیشه ای با چشم انداز زیبا می باشد، همچنین سرویس ایرانی چسبیده به اقامتگاه در حیاط قرار دارد.
محوطه اطراف اقامتگاه با دیوار محصور شده و میزبان نیز در همسایگی سکونت دارد، همچنین جهت تامین امنیت بیشتر حیاط و ورودی مجهز به دوربین مداربسته است.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود یک کیلومتری از اقامتگاه استفاده نمایند.
لطفا توجه داشته باشید آب مصرفی اقامتگاه کیفیت لازم جهت آشامیدن را ندارد لذا توصیه می شود با خود آب معدنی به همراه داشته باشید
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
لازم به ذکر است حدود 200 متر از مسیر منتهی به اقامتگاه به صورت جاده خاکی است.
ییلاقات اولسبلنگاه و سوءچاله، آبشار وزن، غار آویشو و ارتفاعات آلاله پشته بخشی از مناطق دیدنی این خطه از گیلان زیبا می باشد.
همچنین زمین فوتبال، زمین والیبال و پیست دوچرخه سواری (با دوچرخه شخصی) در نزدیکی اقامتگاه قرار دارد که مهمانان گرامی می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو