رزرو اقامتگاه بوم گردی در کاشان - اتاق چهار

رزرو اقامتگاه بوم گردی در کاشان - اتاق چهار

درباره اقامتگاه

رزرو اقامتگاه بوم گردی در کاشان
این اتاق 20 متری در یک مجموعه بوم گردی زیبا مجهز به کارگاه گلاب گیری سنتی با بافت قدیمی و سنتی در روستای کاغذی در 35 کیلومتری شهر کاشان و در 160 کیلومتری شهر اصفهان قرار دارد.
این بوم گردی که یک عمارت قدیمی تازه بازسازی شده می باشد مکانی بسیار زیبا و آرامبخش برای اقامت شما است که بتوانید از لذت کویر گردی نیز بهره مند شوید.
روستای کاغذی در دهستان کویر بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل قرار گرفته است که فاصله آن تا شهر ابوزیدآباد حدود 3 کیلومتر و تا آران و بیدگل حدود 40 کیلومتر می باشد.
این اتاق به صورت مدرن بوده که دارای آشپزخانه ، سرویس بهداشتی (ایرانی و فرنگی) و حمام اختصاصی و یک تراس در ورودی اتاق است.
فاصله این اقامتگاه تا کویر مرنجاب حدود 80 کیلومتر ، تا قمصر و نیاسر حدود 70 کیلومتر و تا شهر زیرزمینی نوش آباد حدود 45 کیلومتر است.
همچنین در فاصله 300 متری اقامتگاه سوپرمارکت و نانوایی در دسترس شما است.
در محوطه اقامتگاه یک شبستان طراحی شده که مناسب شب نشینی ها و دورهمی ها می باشد و به صورت اشتراکی با اتاق های دیگر استفاده می شود.
همچنین در این اقامتگاه امکان سفارش صبحانه، نهار و شام با پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی قبلی وجود دارد. غذاهایی نظیر کاچی، آبگوشت، کال جوش، قلیه، کشک بادنجان و ... در این اقامتگاه طبخ می شود.
اتاق فاقد یخچال و تلویزیون بوده و یخچال در قسمت مشترک اقامتگاه موجود می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو