اتاق ایران دخت

رزرو هتل سنتی در شیراز - اتاق ایران دخت

درباره اقامتگاه

رزرو هتل سنتی در شیراز - اتاق ایران دخت
این اتاق مستر با ظرفیت 4 نفر در طبقه اول (10 پله دسترسی) یک هتل سنتی دو طبقه در شهر تاریخی و زیبای شیراز واقع شده است.
این اتاق 25 متری دارای حمام مشترک با سرویس فرنگی، یک تخت دو نفره، دو تخت یکنفره، اسپیلت، یخچال (مینی بار با پرداخت هزینه جداگانه)، آیینه و کنسول اختصاصی می باشد و کافه رستوران، محوطه دارای میز و صندلی و حمام مشترک با سرویس بهداشتی ایرانی، با دیگر میهمانان به صورت مشترک استفاده می شود.
محیط اقامتگاه از چهار طرف با دیوار محصور و کوچه، محوطه (مشاعات) و پشت بام مجهز به دوربین مداربسته می باشد، همچنین واحد نگهبانی شبانه در مجموعه مستقر است.
این اقامتگاه فاقد پارکینگ است و پارکینگ عمومی در نزدیکی قرار دارد.
هزینه اقامت همراه با صبحانه محاسبه شده است و سرو ناهار و شام محلی همچون کلم پلو، دمپخت سیر، قلیه میگو و باقالی پلو با پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی قبلی با میزبان در رستوران مجموعه امکان پذیر است.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت در فاصله حدود 50 متری امکان پذیر است.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد و اینترنت وای فای رایگان در اختیار میهمانان قرار می گیرد.
این هتل سنتی در ساختمانی با معماری سنتی و قدیمی با بنای 120 ساله در بافت تاریخی شهر شیراز و نزدیکی آرامگاه شیخ روزبهان و موزه نارنجستان واقع شده است و نزدیکی این اقامتگاه به اماکن تاریخی شهر نظیر باغ ارم شیراز، حمام وکیل، مسجد نصیر الملک، ارگ کریم خان زند، حافظیه و آرامگاه سعدی از مزایای آن به شمار می آید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو