سالن پذیرایی

اجاره خانه در کیش - طبقه دوم - و ۱

درباره اقامتگاه

اجاره خانه یکخوابه در کیش - طبقه دوم - و 1
این منزل مبله یکخوابه در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه چهار واحدی، با پارکیگ مسقف و در منطقه ای دنج و آرام و با فاصله نزدیک مرکز خرید دیپلمات و در جزیره زیبای کیش واقع شده است.
ساختمانی که اقامتگاه در آن واقع شده در پایین ترین طبقه به صورت پارکینگ مسقف در اختیار میهمانان می باشد و در هر طبقه دارای دو واحد کاملا مشابه هم می باشد، همچنین این منزل مبله با پیمودن حدود 7 پله قابل دسترسی است.
ضمنا اقامتگاه دارای نگهبانی 24 ساعته می باشد.
لوله کشی آب این اقامتگاه از طریق آب شهری تأمین میشود که کیفیت لازم برای شرب نیست، بنابراین پیشنهاد میشود آب معدنی جهت نوشیدن همراه داشته باشید، همچنین سوخت این اقامتگاه از طریق گاز کپسولی تأمین میشود.
میهمانان این اقامتگاه می توانند با پرداخت هزینه جداگانه از خدمات گشت ساحلی، اجاره خودرو و موتور نیز بهره‌مند شوند.
دسترسی به نزدیک ترین هایپرمارکت نیز با حدود 1 دقیقه پیاده‌روی از اقامتگاه میسر می باشد و کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G است.
جزیره کیش با بهره مندی از جاذبه های گردشگری و طبیعی بیشمار همچون اسکله، ساحل دریا با تفریحات مهیج آبی و رستوران های دریایی، پارک آبی اوشن و برگزاری جشنواره های شاد و متنوع، پذیرای میهمانان بسیاری از سراسر کشور می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو