حیاط داخلی  اقامتگاه بوم گردی

رزرو بوم گردی در کویر مصر - نصرآباد - اتاق ۱

درباره اقامتگاه

رزرو بوم گردی در کویر مصر - نصرآباد - اتاق 1
این اتاق 20 متری با ظرفیت حداقل 3 نفر و حداکثر 4 نفر در یک اقامتگاه بوم گردی 9 واحدی در محیطی امن و آرام در منطقه کویری در روستای نصرآباد واقع شده است که تا شهر خوربیابانک حدود 12 کیلومتر فاصله دارد.
این اتاق دارای چهار سرویس کف خواب و پکیج می باشد و آشپزخانه مرکزی (اجاق گاز، یخچال و لوازم آشپزخانه به تعداد 6 نفر)، حیاط دلباز (دارای شاه نشین، منقل فلزی و میز و صندلی)، سالن غذاخوری، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی با سایر میهمانان به صورت مشترک استفاده می شود.
در این اقامتگاه سرو ناهار و شام محلی همچون کلجوش، آبگوشت با گوشت شتر، اشکنه و پلو بلغور با پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی قبلی با میزبان در اتاق امکان پذیر است.
اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی می باشد و اطراف حیاط دلباز و زیبای اقامتگاه با دیوار محصور است و میزبان در محوطه سکونت دارد، همچنین واحد نگهبانی 24 ساعته در نزدیکی درب ورودی مستقر است.
میهمانان گرامی توجه فرمائید این روستا فاقد نانوایی و سوپرمارکت می باشد و بهتر است نان و اقلام مصرفی خود را از شهر فرخی (فاصله حدود 2 کیلومتری) تهیه فرمائید و به همراه داشته باشید، همچنین این منطقه فاقد لوله کشی گاز شهری می باشد و سوخت اقامتگاه برای گرمایش و پخت و پز توسط کپسول گاز مایع تامین می شود.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
200 متر انتهایی مسیر دسترسی به اقامتگاه خاکی و قابل تردد برای انواع خودرو است.
تماشای چشم اندازهای طبیعی و آسمان پر ستاره کویر از جاذبه های این منطقه کویری می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو