ایوان دلباز و چشم انداز زیبا

اجاره سوئیت در جاده سه هزار - شوکا

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت در جاده سه هزار - شوکا
این سوئیت با ایوان دلباز و ظرفیت حداکثر 3 نفر در مجاورت سوئیت دیگر در طبقه پایین یک ساختمان دو طبقه، به همراه 3 واحد دیگر در مجموعه 3000 متری در دل جنگل در منطقه دو هزار سه هزار تنکابن واقع شده است.
رزرو به همراه وعده صبحانه (8.30 الی 10) به صورت رایگان می باشد که در رستوران مجموعه سرو می شود.
سوئیت دارای یک تخت دو نفره، یک مبل تخت شو تکنفره، چای ساز، یخچال هتلی (مینی بار با پرداخت هزینه جداگانه)، اسپیلت، رادیاتور و سرویس بهداشتی فرنگی با حمام اختصاصی می باشد ولی فاقد امکانات آشپزی است.
خدمات رایگان این مجتمع شامل: تور پیاده روی، دوچرخه سواری، ترامپولین، پارک بازی و اینترنت وای فای رایگان در محوطه کافی شاپ.
خدمات شامل هزینه مجتمع عبارت اند از : ماساژ درمانی، کافی شاپ، مینی بار، وعده نهار و شام.
واحد نگهبانی 24 ساعته در مجموعه مستقر می باشد و به جهت حفظ امنیت بیشتر محوطه مجموعه مجهز به دوربین مداربسته است.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 10 دقیقه رانندگی امکانپذیر خواهد بود.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت برای ایرانسل به صورت 3G ولی برای همراه اول ضعیف می باشد.
با ورود به مجموعه، خودرو خود را در قسمت پارکینگ پارک نموده و با حدود چند متر پیاده روی در مسیری خاکی، زیبا و دل انگیز به کلبه خود می رسید، همچنین می توانید از همراهی کارکنان برای حمل وسایل و اسکان در کلبه بهره مند گردید.
آبشارهای طبیعی، پارک جنگلی چالدره، دشت دریاسر، غار دانیال، آب گرم معدنی فلک ده بخش دیگری از جاذبه های دیدنی این منطقه می باشد.
قابل ذکر است 2 کلبه دیگر در مجموعه در حال ساخت و ساز می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو