نمای ویلا

اجاره ویلا دوبلکس استخردار در کیش - شهرک صدف

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا دوبلکس استخردار در کیش - شهرک صدف
این ویلا چهار خوابه که یک خواب آن مستر می باشد با استخر پیش ساخته، میز بیلیارد در منطقه شهرک صدف از جزیره توریستی و زیبای کیش واقع شده است.
اطراف محوطه ویلا با دیوار کوتاه محصور شده است و طراحی ویلا به صورتی است که در طبقه پایین سالن پذیرایی، آشپزخانه، یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی ایرانی و حمام می باشد و در طبقه بالا نشیمن، سه اتاق خواب و بالکن قرار دارد.
لازم به ذکر است آب مصرفی اقامتگاه کیفیت لازم جهت آشامیدن را ندارد لذا توصیه می شود با خود آب معدنی به همراه داشته باشید، همچنین سوخت مصرفی اقامتگاه از طریق کپسول گاز مایع تامین می شود.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود یک کیلومتری از ساختمان استفاده نمایند.
مهمانان این ویلا می توانند استقبال فرودگاهی و پیک رستوران و سوپرمارکت به صورت رایگان و تخفیف برای اجاره خودرو و موتور بهره‌مند شود، همچنین راننده با خوردو در صورت نیاز با هماهنگی و پرداخت هزینه مجزا در اختیار مهمانان می باشد.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت به صورت 4g است.
جزیره کیش با بهره مندی از جاذبه های گردشگری و طبیعی بیشمار همچون اسکله، ساحل دریا با تفریحات مهیج آبی و رستوران های دریایی، پارک آبی اوشن و برگزاری جشنواره های شاد و متنوع، پذیرای میهمانان بسیاری از سراسر کشور است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو