اقامتگاه بوم گردی استخردار در زیروان بهشهر - ط ۳

اقامتگاه بوم گردی استخردار در زیروان بهشهر - ط ۳

درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی استخردار در زیروان بهشهر - ط 3
این اقامتگاه یکخوابه دنج و باصفا برگرفته از مصالح بومی چوب و کاه گل با استخر آبگرم سانسی در طبقه سوم یک ساختمان سه طبقه با چشم انداز و ویو 360 درجه رویایی از جنگل های هیرکانی و دشت در روستای زیران 5 کیلومتری بهشهر واقع شده است که دارای پذیرایی ، آشپزخانه ، دو اتاق خواب ، تراس ، حمام و سرویس بهداشتی می باشد.
اقامتگاه همچنین دارای باغی 6000 متری و مملو از درختان میوه نظیر هلو ، انار ، سیب ، گلابی ، خرمالو و گردو می باشد که میهمانان میتوانند علاوه بر گردش و تفریح در باغ و ثبت عکسهای زیبا از چشیدن میوه های خوشمزه با رعایت اصول لذت ببرند.
همچنین در حیاط اقامتگاه که مشترکا با طبقات دوم و سوم استفاده می شود آبشار مصنوعی ، آتشدان ، تاب ، الاکلنگ ، میزهای سنگی و صندلی های چوبی و .. جهت سرگرمی میهمانان گرامی در فضای باز تعبیه شده است.
اگر میخواهید پرندگان موجود در پناهگاه حیات وحش میانکاله را از اقامتگاه رویت نمائید دوربین شکاری میزبان را از دست ندهید.
میزبان این اقامتگاه خاص ، برگزار کننده تورهای گردشگری می باشند لذا با هماهنگی قبلی با ایشان و پرداخت هزینه جداگانه میتوانید از برنامه های اسب سواری ، موتور سواری ، جنگل نوردی ، پرواز پاراگلایدر ، چتربازی ، تور آفرود جنگل و صحرا استفاده نمائید و خاطره ای شیرین از رزرو این اقامتگاه را به خود به خانه برگردانید.
لازم به ذکر است این اقامتگاه 600 متر با جاده اصلی و سوپر مارکت و نانوایی فاصله دارد و 300 متر مسیر منتهی به آن جاده خاکی است و اقامتگاه دارای نگهبان می باشد.
در این ویلا امکان سفارش وعده های غذایی با پرداخت هزینه و سفارش قبلی وجود دارد، همچنن لازم به ذکر است تنها دو ساعت استفاده از استخر رایگان می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو