اجاره منزل مبله در رودبار - دارستان

اجاره منزل مبله در رودبار - دارستان

درباره اقامتگاه

اجاره منزل مبله در رودبار
این منزل مبله دو خوابه در طبقه اول یک ساختمان یک طبقه ( 10 پله ) با چشم انداز زیبا از کوه و جنگل در روستای ییلاقی دارستان واقع شده است که در فاصله حدود 12 کیلومتری از شهر رودبار قرار دارد.
محوطه اطراف از چهار طرف با دیوار محصور شده است، همچنین میزبان در طبقه همکف همین ساختمان با مسیر درب ورودی و حیاط مشترک سکونت دارد.
در حیاط اقامتگاه درخت گردو موجود است که برای استفاده معمول ابتدا با میزبان هماهنگ شود، همچنین حدود 50 متر مسیر منتهی به اقامتگاه جاده خاکی می باشد.
برای تهیه مایحتاج ضروری با دو دقیقه رانندگی به سوپرمارکت دسترسی خواهید داشت، همچنین روستا فاقد نانوایی است و میهمانان گرامی باید نان مصرفی خود را از شهر تهیه کنند. البته امکان سفارش نان محلی با هماهنگی قبلی با میزبان و پرداخت هزینه جداگانه امکان پذیر است.
لازم به ذکر است کیفیت خطوط تلفن همراه برای اپراتورهای ایرانسل و همراه اول خوب است ولی روستا از وضعیت اینترنت ضعیفی برخوردار می باشد.
از منطق دیدنی رودبار و توابع آن می توان به دریاچه ویستان، روستای حلیمه جان، غار دربند رشی ( قدیمی ترین سکونتگاه ایران )، چشمه آب گرم ماستخور، آبشار کلشتر، استخرگاه، کوهپایه قله درفک اشاره کرد که گردشگران را مشتاق سفر به این منطقه می نماید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو