نما ویلا

اجاره ویلا استخردار در تهراندشت - قاسم آباد آقا

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا استخردار در تهراندشت - قاسم آباد آقا
این ویلا دو خوابه که یک خواب آن مستر است دارای استخر روباز آبگرم ، میز بیلیارد، میز و صندلی باغی، آتشدان، تاب ریلکسی و تراس و حیاطی دلباز در منطقه روستایی قاسم آباد آقا واقع شده که تا کردان حدود 20 کیلومتر و تا شهر کرج حدود 40 کیلومتر فاصله دارد.
استخر روباز این اقامتگاه با تصفیه اتوماتیک 24 ساعته به ابعاد 7 در 4 متر و عمق 1.50 الی 2.5 متر از تاریخ یک مهر الی 31 فروردین به صورت آبگرم و در باقی ایام سال به صورت آبسرد آماده استفاده مهمانان گرامی می باشد.
توجه داشته باشید دسترسی به تراس دلباز این ویلا از طریق 10 پله به سمت بالا از حیاط اقامتگاه امکان پذیر می باشد.
محوطه اطراف اقامتگاه با دیوار محصور شده و نگهبان 24 ساعته در شهرک مستقر است، همچنین به منظور برقراری و حفظ امنیت، ویلا به دوربین مداربسته مجهز شده است که دروازه ورودی و کوچه را پوشش می دهد.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود یک کیلومتری اقامتگاه استفاده نمایند.
لازم به ذکر است آب مصرفی ویلا از طریق چاه تهیه می شود که قابل شرب نیست لذا توصیه می شود مهمانان با خود آب معدنی جهت آشامیدن همراه داشته باشند.
پوشش تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G و گاهی با تداخل روبرو است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو