ویلاهای خاص و باحال در رامسر

در این مطلب از ویلاهای خاص و باحالی در رامسر براتون میگم که می تونید چند روزی رو با خانواده و دوستان اونجا خوش بگذرونید و برای خودتون خاطرات خوب رقم بزنید.
از ویلاهای چوبی لب ساحل، از ویلایی بالای ابرها، از یه کلبه چوبی وسط جنگل که مثل کلبه تو قصه ها است.

کلبه، چوبی، لوکس، ساحلی، جنگلی، هر آنچه شما خواسته اید

کلبه چوبی استخردار
کلبه چوبی استخردار
مشاهده و رزرو »

رویایی که میگن، این کلبه است. یه کلبه چوبی دو طبقه که از سمت رامسر، در ورودی چابکسر در یک محوطه اختصاصی ساخته شده. کلبه چوبی ما از سمت ساحل ورودی اختصاصی داره. در محوطش یه استخر روباز هم دراختیارتون قرار داره که تو تابستون می تونید ازش استفاده کنید.
این کلبه چوبی شیک و تمیز که یکی از بهترین میزبانان منطقه رو داره فاصلش تا دریا ۱۰۰ متره و همین قدر هم از تفریحات دریایی و هوایی مثل قایق، جت اسکی، بانانا و شاتل فاصله دارید. تله کابین رامسر ۵۰۰ متر و مرکز رامسر هم ۱۰ کیلومتر ازتون فاصله داره. کمتر از یک ساعت به ییلاق خوش آب و هوا و معروف جواهرده، قلعه مارکوه، چشمه دمکش، ارتفاعات دو هزار و سه هزار می رسید.
اگه هوس غذای محلی هم کردید می تونید از قبل با میزبان هماهنگ کنید تا یه دلی از عزا در بیارید.

ویلای چوبی، بر فراز ابرها

مشاهده و رزرو »

بالا، بالا، بالاتر از ستاره؟
این بار نه!
ایندفعه فقط بالاتر از ابرها…
یه ویلای چوبی دو طبقه که در یه منطقه استثنایی قرار داره و می تونید هر واحد رو جدا یا با هم اجاره کنید. این ویلا با دو تراس شمالی و جنوبی و یه چشم انداز بی نظیر از دره و کوه، پشت سر و دشت در روبروتون شما رو ذوق زده می کنه. ویلا در ۶۰ کیلومتری رامسر و در یک منطقه روستایی قرار داره. یکی از مزایای این ویلا اینه که هنوز به خطوط موبایل دسترسی دارید. حیاط ۶۰۰ متری ویلا محصور شده است اما چون اطراف ویلا زمینهای منابع طبیعی وجود داره که هیچ ساخت و سازی در اونها انجام نشده در واقع شما به یه حیاط چند صد هکتاری دسترسی دارید که می تونید ازش لذت ببرید.
تو این فضا و با اون ابرها زیر پاتون فقط غذای محلی می چسبه. اونم غذاهای محلی مثل میرزاقاسمی و مرغ شکم پر که از مواد اولیه ارگانیک نهیه شده باشن. همه این غذاها رو می تونید با هماهنگی قبلی سفارش بدید. تا یادم نرفته بگم که نگران صبحونتون هم نباشید. اگه بخواید تخم مرغ، عسل و کره و پنیر محلی براتون سرو میشه.

کلبه چوبی قصه ها

یه کلبه چوبی کلاسیک که شکل کلبه های تو قصه ها است. هم خودش هم جنگل انبوهی که توش قرار داره. یه چشم انداز رویایی رو به کوه و جنگل، در یه فضای امن و دنج که فقط و فقط ۱۰ دقیقه با مرکز شهر رامسر فاصله داره. برای رسیدن به این کلبه ۷ کیلومتر از جاده اصلی راه دارین که ۸۰۰ مترش خاکیه.

ویلای خاص جنگلی

مشاهده و رزرو »

یه محوطه ۳۵۰۰ متری در اختیارتون قرار داره تا حسابی بهتون خوش بگذره. در کل این محوطه تنها سه تا ویلا به فاصله ۳۰۰ متر از هم قرار دارن.
به گفته مهمانانی که قبل از ما این ویلا رو تجربه کرده بودن اینجا یه تیکه از بهشته و بهتره که چند روزی اجارش کنید تا معنای واقعی آرامش رو در زندگی روستایی درک کنید.
اینجا که خواستین برین، مایحتاجتون رو از سطح شهر بخرین. می تونین مواد غذایی ارگانیکی که نیاز دارین رو از روستاییها تهیه کنید. این طوری به اون جامعه محلی هم کمک کردید و البته که خودتون هم غذای سالم نوش جان کردید.

ویلای چوبی در دل جنگلهای جواهرده

مشاهده و رزرو »

جواهرده جایی شناخته شده است با مردم مهربون و مهمون نواز. تا این ویلای چوبی از ابتدای جاده جواهرده ۴۵ دقیقه راهه. اگه دنبال شب موندن در یک جای دور و بی سر و صدا هستید این ویلا گزینه خیلی خوبی می تونه باشه. چون در عین نزدیکی به جواهرده از شلوغیش به دوره و تنها ۵ دقیقه با خود جواهرده فاصله داره. ویلا در طبقه دوم یک ساختمون دو طبقه قرار داره و میزبان در طبقه پایین سکونت داره. طبیعت بکر و محیط آرامش بخش روستا، خاطراتی فراموش نکردنی براتون میسازه
یه عالمه نون محلی و سرشیر و عسلهای خوشمزه اونجا در انتظارتونه. تمام شب ابرها رو کوه مقابلتون میرقصن و اجازه نمیدن چشم ازشون بردارید. اگه خوش شانس باشید و آسمون صاف باشه حتی می تونید از بالکنش ستاره های دنباله دار رو هم ببینید.
مهمانان جاجیگا از خوشرویی و رفتار مهربانانه میزبان بسیار تعریف کردند و آقا شایان، مالک ویلا می تونه یه همراه و همدم خوب براتون باشه تا اگه چیزی نیاز داشتید با کمکش برطرفش کنید.

خانه آرزوها در رامسر

مشاهده و رزرو »

یه خونه روستایی قدیمی و با صفا که تبدیل به بومگردی شده. دو اتاق خواب و سرویس بهداشتی و آشپزخونه مستقل با یه تراس بزرگ و دلباز. این فقط طبقه دوم این بومگردی زیبا است که تا ۶ نفر هم به راحتی می تونن توش اقامت داشته باشن.
بومگردی «خانه آرزوها» در منطقه ییلاقی و کوهستانی «جنت رودبار» رامسر قرار گرفته که طبیعت زیبا، چشمه ها و آب و هوای خنکش در تابستون انتظارتون رو میکشه. اگه بخوام دقیق تر بگم، این خونه روستایی در ۵۰ کیلومتری و به فاصله زمانی یک ساعته از رامسر قرار گرفته. نزدیک به ۴ کیلومتر انتهایی مسیر که از روستا هم رد میشه جاده خاکیه.
مهمانان قبلی این اقامتگاه روستایی از برخورد گرم میزبانان و غذاهای محلی و ارگانیکشون تعریف کردند. توصیه می کنم شما هم از غذاهای خوشمزشون که اگه از قبل هماهنگ کنید میتونن براتون آماده کنند امتحان کنید.
خانه آرزوها یه تجربه باحال هم براتون تدارک دیده. می تونید لباس محلی بپوشید و تو باغ بزرگ خونه، انواع سبزیجات محلی رو با دستای خودتون بچینید و حتی از خودتون هم عکاسی کنید.

در ادامه از ویلاهای با کیفیتی در رامسر گفتم که بر خلاف تصورتون قیمتهای بسیار مناسبی هم دارند.
کافیه بهترین ویلاهای ارزان در رامسر رو کلیک کنید تا قسمت بعد رو بخونید.

درباره بهترین ویلاهای لاکچری و استخردار رامسر هم اینجا براتون نوشتم.

فرحناز هوسمی

فرحناز هوسمی

ثبت دیدگاه

جاجیگا را دنبال کنید