نصب جاجیگا در گوشی هوشمند

کلیک کن
هر شب ۲۴۰,۰۰۰ تومان
جستجو
جستجو

اجاره کلبه جنگلی در شمال - سرولات

کد: ۳۱۴۲۰۳۳
۴.۷
 • نیمه دربست
 • تا ۶ میهمان
 • ۱ اتاق خواب
 • ۱۰۰ متر

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه جنگلی در سرولات چابکسر - کلبه جنگلی در شمال
این کلبه جنگلی با چشم اندازی زیبا از طبیعت پوشیده از درختان و به معنای واقعی "کلبه جنگلی" است که در انتهای روستای لیمه‌سرای سرولات چابکسر و در یک موقعیت مکانی منحصر به فرد واقع شده و به فاصله بسیاری از آن هیچ خانه ای نیست و شما در محیط ناب جنگل با آن آرامش و صدای پرندگان اقامت خواهید داشت. "تجربه ای که شاید همه ما نیاز داریم".
این کلبه شامل دو طبقه بوده که طبقه پایین برای سکونت خودم هست که البته به ندرت به آنجا سر میزنم و سرایدار آنجا که نظافت و تحویل کلبه جنگلی را بر عهده دارد در زمان تحویل و تخلیه به مسافران به آنجا سر میزند و یا اینکه در صورت نیاز و تماس میهمانان حاضر می شود. از این رو, طبقه بالا که دارای امکانات کامل میباشد در اختیار مهمان قرار میگیرد.
فاصله جاده, که محل پارک خودرو هم میباشد از خود کلبه حدود ۳۰۰ متر است که از یک مسیر ۲۰۰ متری خاکی و سپس ۳۰ پله در میان درختان جنگل عبور میکنید و به کلبه جنگلی ساده و زیبای ما می‌رسید.
این کلبه دارای یک تالار ۷۰ متری و یک اتاق خواب ۱۰ متری می‌باشد.
در ضمن از این کلبه با ۱۵ دقیقه پیاده روی به رستوران خاورخانم و رستوران دربند می‌رسید و همچنین از غذای محلی خاله مرضیه هم که در نزدیکی قرار دارد می‌توانید استفاده کنید و از یک اقامت تمام و کمال لذت ببرید.
نکته: مسیر دسترسی از محل پارک خودرو تا کلبه، حدود ۴ دقیقه مسیر پیاده روی با شیب ملایم است که می تواند برای افراد سالمند سخت باشد.

بهترین اقامتگاه‌های سرولات

ویلا استخردار, سوئیت مبله, آپارتمان مبله, کلبه, اقامتگاه بومگردی

ظرفیت

ظرفیت استاندارد:۴ نفر
حداکثر ظرفیت:۶ نفر
تعداد حمام:۱ عدد
تعداد دستشویی:۱ عدد
متراژ زیربنا:۱۰۰ متر
متراژ محوطه:۵۰۰ متر

فضای اقامتگاه

نوع اجاره: نیمه دربست
نوع اقامتگاه: کلبه ، خانه روستایی
منطقه اقامتگاه: جنگلی ، روستایی

فضای خواب

اتاق 1

1تخت دو نفره. 2رخت خواب سنتی.

توضیحات فضای خواب

امکانات خواب برای ۴ نفر مهیاست و برای نفرات اضافه توسط مهمانان تهیه گردد

امکانات

اقلام بهداشتی
اینترنت
تلفن ثابت
برق و روشنایی
آب لوله کشی
تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایش
وسایل آشپزخانه
اجاق گاز
مایکروفر
یخچال
جاروبرقی
ماشین لباسشویی
اتو
سشوار
مبلمان
میز نهارخوری
کمد / دراور
پارکینگ
آسانسور
توالت فرنگی
توالت ایرانی
کباب پز
استخر
سونا
جکوزی
میز بیلیارد
اتاق و اسباب ورزش
سرو غذا
سرایدار/نگهبان
حمام
تحویل 24 ساعته

ایمنی

جعبه کمکهای اولیه
کپسول آتشنشانی
برگه راهنمای ایمنی

اجاره بها

نرخ روزانه (تومان)
اردیبهشت - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱
۲
۳
۴
۵۳۳۰,۰۰۰
۶۳۰۰,۰۰۰
۷۲۴۰,۰۰۰
۸۲۴۰,۰۰۰
۹۲۴۰,۰۰۰
۱۰۲۴۰,۰۰۰
۱۱۳۳۰,۰۰۰
۱۲۳۳۰,۰۰۰
۱۳۳۰۰,۰۰۰
۱۴۲۴۰,۰۰۰
۱۵۲۴۰,۰۰۰
۱۶۲۴۰,۰۰۰
۱۷۲۴۰,۰۰۰
۱۸۳۳۰,۰۰۰
۱۹۳۳۰,۰۰۰
۲۰۳۰۰,۰۰۰
۲۱۲۴۰,۰۰۰
۲۲۲۴۰,۰۰۰
۲۳۲۴۰,۰۰۰
۲۴۲۴۰,۰۰۰
۲۵۳۳۰,۰۰۰
۲۶۳۳۰,۰۰۰
۲۷۳۰۰,۰۰۰
۲۸۲۴۰,۰۰۰
۲۹۲۴۰,۰۰۰
۳۰۲۴۰,۰۰۰
۳۱۲۴۰,۰۰۰
خرداد - ۱۳۹۸
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۳۳۰,۰۰۰
۲۳۳۰,۰۰۰
۳۳۳۰,۰۰۰
۴۳۳۰,۰۰۰
۵۳۰۰,۰۰۰
۶۲۴۰,۰۰۰
۷۲۴۰,۰۰۰
۸۳۳۰,۰۰۰
۹۳۳۰,۰۰۰
۱۰۳۳۰,۰۰۰
۱۱۲۴۰,۰۰۰
۱۲۲۴۰,۰۰۰
۱۳۳۰۰,۰۰۰
۱۴۴۵۰,۰۰۰
۱۵۴۵۰,۰۰۰
۱۶۴۵۰,۰۰۰
۱۷۳۰۰,۰۰۰
۱۸۲۴۰,۰۰۰
۱۹۲۴۰,۰۰۰
۲۰۲۴۰,۰۰۰
۲۱۲۴۰,۰۰۰
۲۲۳۳۰,۰۰۰
۲۳۳۳۰,۰۰۰
۲۴۳۰۰,۰۰۰
۲۵۲۴۰,۰۰۰
۲۶۲۴۰,۰۰۰
۲۷۲۴۰,۰۰۰
۲۸۲۴۰,۰۰۰
۲۹۳۳۰,۰۰۰
۳۰۳۳۰,۰۰۰
۳۱۳۰۰,۰۰۰
نرخ هر نفر اضافه: +۳۰,۰۰۰ تومان / بیشتر از ۴ نفر
تخفیف رزرو هفتگی:۱۰ درصد
تخفیف رزرو ماهیانه:۲۰ درصد

تقویم

زمان تحویل:از ساعت ۱۳ تا ۲۰
حداقل اقامت:۲ شب
زمان تخلیه:حداکثر تا ساعت ۱۱
حداکثر اقامت:۳۰ شب

مقررات لغو رزرو

سیاست سختگیرانه: در صورتی که رزرو, ۷ روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, ۵۰ درصد اجاره بها پس از کسر کارمزد, به میهمان بازپرداخت می‌شود. در غیر اینصورت هیچ مبلغی بازپرداخت نمی‌شود.

مقررات اقامتگاه

برگذاری میهمانی ممنوع است.
آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.

شکار پرندگان و هر جانداری در محوطه کلبه و پیرامون آن ممنوع است

امتیاز میهمانان (14 نظر)

4.7
صحت مطالب
4.8
شیوه برخورد میزبان
4.9
پاکیزگی اقامتگاه
4.0
مکان اقامتگاه
4.9
تحویل به موقع
4.9
کیفیت نسبت به نرخ
4.7

دیدگاه میهمانان (12 دیدگاه)

سیروس فروردین ۱۳۹۸

اگه به دنبال ارامش هستین اینجا رو من بهتون پیشنهاد میکنم. جدا از طبیعت بی‌نظیرش ارامش خاصی داره. تنها عیبش که مربوط به ویلا نمیشه، بودن حشرات مختلف هست که به کسانی که از این نوع حشرات میترسن پیشنهاد نمی‌شه

احمد بهمن ۱۳۹۷

از جناب آقا کیوان تشکر میکنم بخاطر تهیه این کلبه زیبا و بسیار پاکیزه و تشکر بخاطر مهمان نوازی ایشان. من خودم به دوستانم این کلبه رو معرفی کردم چون واقعا ارزش اقامت و آرامش و دارد فقط سه نکته هست که دوست دارم برای کمک به کامل تر شدن این کلبه زیبا عرض کنم . اول اینکه اگر دفعه بعد قصد رفتن به این کلبه را داشته باشم حتما یه خوش بو کننده برای سرویس بهداشتی میبرم چون کاملا پاکیزه و تمیز و فضای موجه ی داشت فقط یکم بوی بد سرویس بهداشتی اذیت میکرد. نکته دوم میهمان های عزیز حتما توجه داشته باشند که هیزم ها آماده در جلوی درب ورودی و کنار شومینه آماده مصرف دارای هزینه ۳۰ هزار تومانی می باشد که هزینشو خود جعفر آقا سرایدار از شمادریافت میکنه و اگه درخواست صبحانه محلی هم داشته باشین باید از شب با ایشون هماهنگی کنین تا صبح براتون تهییه کنه (هزینه یک عدد نان محلی ۵.۰۰۰ تومان شد) و نکته آخر تلویزیون داخل مجموعه آنتن هوایی ندارد و قابل استفاده نمی باشد . باتشکر از سایت جاجیگا

ماریه بهمن ۱۳۹۷

بسیار مکان زیبا و خاطره انگیزی بود و به ما که خیلی خوش گذشت،اما‌کاش تشک و ملحفه ها تمیز تر بود و فکری به حال ظروف آشپزخونه میکردین تا بیشتر و کامل تر باشن.

پاسخ میزبان:

ازینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید ممنونیم. ما ماهی چهار بار رختخواب‌ها رو میشوریم اما فضای مرطوب شمالی و محیط خاص جنگلی شرایطی ایجاد میکنه که شاید باز پاکیزگی اونا رو مطلوب نمیسازه، از نوروز امسال سازوکار بهتری برای این مورد خواهیم داشت . امیدوارم باز هم در شرایطی بهتر میزبان شما باشیم.

بهمن ۱۳۹۷
مرتضی دی ۱۳۹۷

عالی و فوق العاده بود و ما لذت بردیم. گفته شده بود تا شعاع ۵۰۰ متر هیچ منزل دیگه ای نیست ولی بود. بنظرم در اقامتگاه های بومگردی برای هیزم پولی دریافت نمیکنند حتی اگر بخاری گازی داشته باشند، ولی اینجا برای یک دسته هیزم ۳۰ هزار تومان دریافت می کنند. بقیه چیزها عالی و خوب بود. ممنون از شما.

پاسخ میزبان:

خوشحالم ازینکه نطرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید. ما قبلا گاز نداشتیم و گرمایش کلبه با هیزم بود، در منطقه ما هیزم به سختی تهیه میشه هم به دلیل کمبود درختانی که میشه ازشون به عنوان هیزم استفاده کرد و هم اینکه ما به عنوان یک اقامتگاه بومگردی خود را موظف به حفظ منابع زیست‌محیطی می دونیم. بعدا که گاز کشیدیم و بخاری گازی گذاشتیم، کلبه به خوبی باهاش گرم میشه و دیگه هیزمی نیاز نبود و نشد ولی گاهی مسافرانی مثل شما برای داشتن تجربه دلپذیر کنار آتش نشستن در تلاش برای تهیه هیزم میشدند که این کار هم براشون با سختی همراه میشد. سرایدار کلبه که از اهالی بومی روستا هم هست، پیشنهاد داد که اگه مسافرانی خودشون سفارش دادند براشون هیزم تهیه خواهد کرد و این شد که الان مسافرانی مانند شما به سرایدار کلبه سفارش هیزم میدند(نه به مدیریت کلبه) و پول هم نقدی به خود ایشون پرداخت میشه و به حساب کلبه پرداخت نمیشه که این رو شما هم حتما تایید میکنید. در نتیجه تاکنون کلبه ما هیچ پولی برای تهیه هیزم از هیچ مسافری دریافت نکرده و سفارش دادن هیزم به سرایدار کلبه صرفا راه پیشنهادی ما بود برای راحتی تهیه هیزم مسافران که با انتخاب خودشان انجام میشه همون جور که شما میتونید از کسی غیر از سرایدار کلبه هیزم تهیه کنید و کلبه مسوولیتی درباره این کار ندارد. درباره فاصله ۵۰۰ متری، این نکته رو بایست توضیح بدم که تا ۵۰۰ متر پیاده‌روی هیچ خانه ای نیس و مراد ما ۵۰۰ متر جی‌پی‌اسی و یک خط صاف فرضی نبوده که این واقعیت رو فیلم و عکس‌های صفحه ما که با دوربین‌ پرنده تهیه شده چه در اینجا و چه در صفحه اینستا نشان میده. امیدوارم باز هم میزبان شما باشیم. شاد باشید

دی ۱۳۹۷
مهرداد مهر ۱۳۹۷

از همه لحاظ راضی بودم، اقامتگاه بر طبق عکس های داخل سایت بود، میزبان برخوردشون خیلی خوب بود، جاش بکر و دنج و آروم بود، در کل عالی بود.

کاربر تایید شده ساکن تهران - تهران عضو "جاجیگا" از خرداد ۱۳۹۷
میزان پاسخگویی:۹۱ درصد
زمان پاسخگویی:کمتر از ۵۲ دقیقه
نرخ هر شب
از ۲۴۰,۰۰۰ تومان

تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید.

کودکان بیش از ۵ سال «یک نفر» محسوب می شوند.

مشاهــــــده راهنمــــــای رزرو

سایر اقامتگاه‌های سرولات: ۳ اقامتگاه مشاهده همه ›

خانه دربست
تا ۲۰ میهمان
۲ اتاق خواب
۱۵۰ متر
خانه دربست
تا ۱۲ میهمان
۲ اتاق خواب
۱۲۰ متر