نمای بیرونی

اجاره خانه در ییلاقات سوباتان

درباره اقامتگاه

اجاره خانه در ییلاقات سوباتان
این خانه نقلی یکخوابه در ییلاقات سوباتان با فاصله حدود 40 کیلومتری از تالش واقع شده است.
نمای بیرونی و دیوار داخلی خانه گچی است، همچنین سقف اتاق خواب به صورت چوبی می باشد.
لوله کشی آب خانه از چشمه است و سوخت آن از گاز کپسولی تأمین می شود، همچنین برق آن نیز از موتور برق تأمین می شود و در بازه زمانی 18:00 الی 00:00 در اختیار میهمانان است، در نظر داشته باشید که امکان استفاده از وسایل برقی پر مصرف وجود ندارد.
محیط اطراف اقامتگاه با پرچین محصور و به صورت مشترک با میزبان و میهمان دیگر در اختیار میهمانان است.
لازم به ذکر می باشد امکان سفارش غذا و گشت تور سوباتان با حضور تور لیدر (آبشار ورزان، پارک جنگلی آلچالق و دره عقاب ها) با پرداخت هزینه جداگانه ممکن است.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 10 دقیقه پیاده روی میسر است.
حدود 2 ساعت انتهایی مسیر اقامتگاه به صورت خاکی و شیبدار می باشد که این مسیر تنها با ماشین های شاسی بلند و جفت دیفرانسیل قابل پیمودن است، بنابراین میهمانان گرامی می توانند خودرو خود را در محیطی امن قرار داده و با هماهنگی میزبان و پرداخت هزینه جداگانه از خودرو آفرود استفاده نمایند.
میهمانان گرامی توجه کنید مسیر اقامتگاه هایی که در فاصله چشمگیر از بافت شهری یا در مناطق جنگلی ، ییلاقی و یا کوهستانی واقع شده اند ممکن است دارای شیب به سمت بالا یا آسفالت با کیفیت پایین باشد، بنابراین نیازمند مهارت حداقلی در رانندگی است، همچنین پوشش شبکه تلفن همراه در این مناطق نیز ممکن است با اختلال همراه باشد، ضمنا سکونت در این مناطق ممکن است با محدودیت هایی برای شما همراه است ، لطفا قبل از رزرو این موارد را در نظر داشته باشید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو