سویت ۲ تخت

اجاره سوئیت مشهد - ۲ تخته

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت مشهد - 2 تخته
این سوئیت 25 متری با ظرفیت دو نفر در طبقات اول تا پنجم یک هتل آپارتمان 5 طبقه (20 واحدی) دارای آسانسور و فاقد پارکینگ در منطقه ای امن و آرام با دسترسی آسان به مراکز تجاری، رفاهی و گردشگری در فاصله حدود 800 متری حرم مطهر امام رضا (ع) در شهر مقدس مشهد واقع شده است.
سوئیت دارای یک تخت دو نفره، آشپزخانه (اجاق گاز، یخچال، سینک، فلاسک و لوازم آشپزخانه به تعداد 2 نفر)، حمام مشترک با سرویس فرنگی و ایرانی، تلویزیون و چیلر می باشد.
اقامتگاه فاقد حیاط و پارکینگ می باشد و پارکینگ عمومی در فاصله حدود 10 متری قرار دارد.
لازم به ذکر است به جهت حفظ امنیت، ساختمان مجهز به دوربین مداربسته می باشد که مشاعات، راهرو و لابی را تحت پوشش قرار می دهد.
میهمانان گرامی برای تهیه مایحتاج روزانه، با طی مسافت حدود 10 متری به سوپرمارکت و فاصله حدود 500 متری به نانوایی دسترسی خواهند داشت.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد و اینترنت وای فای با پرداخت هزینه جداگانه در اختیار میهمانان قرار می گیرد.
با توجه به وجود آسانسور و رمپ، این مجموعه اقامتی برای میهمانان سالمند و افراد دارای معلولیت جسمی مناسب می باشد.
بارگاه مقدس حرم آقا امام رضا، سرزمین موج های آبی، منطقه طرقبه، طوس، شاندیز، آرامگاه نادرشاه افشار و آرامگاه فردوسی و کوه سنگی از جاذبه های سیاحتی - زیارتی مشهد مقدس می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو