سالن پذیرایی

اجاره آپارتمان مبله در مشهد - ط۳

درباره اقامتگاه

اجاره آپارتمان مبله در مشهد - ط3
این واحد مبله دو خوابه در طبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه 7 واحدی با آسانسور و پارکینگ مسقف و در فاصله حدود 3 کیلومتری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است.
در طبقه اول این ساختمان یک سالن اجتماعات واقع شده که امکان برگزاری اجتماعات و مراسمات را به صورت رایگان و تنها با هماهنگی میزبان در اختیار میهمانان قرار میدهد.
در این اقامتگاه امکان سفارش غذاهایی نظیر کوفته تبریزی، چلو ماهیچه، دیزی سنگی، چلو کباب کوبیده و . . . با پرداخت هزینه و هماهنگی قبلی نیز وجود دارد.
محیط اطراف پارکینگ، راه پله و در ورودی اقامتگاه به دوربین مداربسته مجهز می باشد، همچنین لازم به ذکر است که اقامتگاه سه خوابه می باشد که یک اتاق خواب آن قفل و قابل استفاده برای مهمان نیست.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 50 متر فاصله از اقامتگاه ممکن است و کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
همچنین استفاده از روف گاردن با پرداخت هزینه مجزا برای میهمانان گرامی امکان پذیر می باشد.
در این اقامتگاه با پرداخت هزینه مجزا و هماهنگی از قبل ترانسفر فرودگاهی و تور گردشگری مشهد، کلات نادر، قدمگاه امام هشتم علیه السلام، چشمه آب معجزه امام هشتم علیه السلام، قدیمترین حسینیه چوبی مشهد، زیارت فضل بن شادان در نیشابور، دیدنیهای نیشابور با ماشین سانتافه و سرآشپز بین المللی همراه پزشک متخصص امکان پذیر می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو