جکوزی

بوتیک هتل درختی با جکوزی حومه تهران - رامبراند

درباره اقامتگاه

بوتیک هتل درختی با جکوزی حومه تهران - رامبراند
این سوئیت کلبه چوبی با جکوزی، تراس و طراحی منحصر به فرد و خاص در کیلومتر 90 جاده تهران فیروز کوه در یک مجتمع اقامتی امن با تجهیزات رفاهی و چشم انداز رودخانه، باغات سرسبز و کوهستان که همگی امکان ساخت تجربه ای خاص و بی نظیر را به شما میدهد واقع شده است.
سوئیت رامبراند با حدود 30 پله دسترسی در ارتفاع 10متری از سطح زمین قرار گرفته است که دارای نشیمن با تخت دو نفره، تراس، جکوزی دو نفره و حمام با سرویس فرنگی می باشد و چیزی که این سوئیت را جذاب تر نموده است وجود درخت گردوی طبیعی است که از گوشه نشیمن خودنمایی میکند.
همچنین امکانات مشترک اقامتگاه نیز که در محوطه 6800 متری مجتمع با آب و هوای مطبوع کوهستانی قرار دارند شامل باغ رستوران، آلاچیق، کافه، حوض آب، پارکینگ روباز، سرویس ایرانی عمومی و ... می باشد.
محوطه اقامتگاه با دیوار محصور و جهت امنیت سرایدار و نگهبان بصورت 24 ساعته در مجموعه حضور دارند.
میهمانان گرامی قابل ذکر است به علت نوع سازه و تعداد پله، اقامتگاه مناسب سالمندان عزیز نمی باشد.
در این مجموعه صبحانه رایگان سرو می شود و امکان سفارش انواع غذاهای رستورانی برای وعده ناهار و شام با پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد. همچنین با 50 متر پیاده روی به سوپرمارکت و نانوایی نیز دسترسی خواهید داشت.
لازم به ذکر است زمان سرو نهار بین ساعت 14 تا 16، زمان سرو شام بین 20 تا 22 و زمان سرو صبحانه بین 8 تا 10 صبح می‌باشد که در سوئیت و یا محوطه باغ رستوران در آلاچیق ها انجام می گیرد.
در این منطقه وضعیت شبکه تلفن همراه برای اپراتور همراه اول در مکالمه عالی و اینترنت 4G است ولی اپراتور ایرانسل فاقد خدمات مطلوب در آنتن دهی و اینترنت می باشد.
اگر به این منطقه زیبا و خوش آب و هوا که در شمال شرقی تهران واقع شده است سفر کردید جاذبه های دیدنی و چشم نوازی که از میان جاده و دشت های آن عبور می نماید را از دست ندهید.
مجموعه تفریحی سیبلند با تله کابین و...، تنگه واشی، غار بورنیک، چشمه های آب معدنی خمده و دریابک، غار رودافشان، دریاچه سد نمرود و... بخشی از این دیدنی های طبیعی می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو