نمای کلبه چوبی

کلبه چوبی دوبلکس در فیروزکوه - فرح آباد

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه چوبی در فیروزکوه - فرح آباد
این کلبه چوبی نقلی یکخوابه با طراحی دو طبقه در مجموعه ای دلباز و درختکاری شده در محیطی امن و آرام در روستای فرح آباد واقع شده است که تا فیروزکوه حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.
این کلبه چوبی 50 متری ( فاقد امکانات پخت و پز ) در طبقه همکف دارای سالن پذیرایی، یخچال و سرویس بهداشتی فرنگی با حمام است و با دسترسی حدود 10 پله ای در طبقه بالا دارای فضای خواب فاقد در ورودی و تراسی دنج مجهز به میز و صندلی و تاب ریلکسی می باشد.
قابل ذکر است کلبه فاقد سرویس بهداشتی ایرانی است.
اطراف حیاط مجموعه بوم گردی با دیوار محصور است و فواصل بین کلبه ها فاقد حصار می باشد و واحد سرایداری 24 ساعته در محوطه مستقر است.
وجود میز و نیمکت چوبی در تراس اختصاصی کلبه، فضای مناسبی را برای دورهمی و شب نشینی میهمانان فراهم آورده است. قابل ذکر است استفاده از آلاچیق و تختهای سنتی تعبیه شده در کنار رودخانه در محوطه اقامتگاه بوم گردی برای عموم آزاد است.
گفتنی است در حال حاضر برای احداث کلبه های جدید، در محوطه این اقامتگاه بوم گردی، ساخت و ساز صورت می گیرد.
سفارش صبحانه، ناهار و شام نظیر ته چین، اردک شکم پر و مرغ شکم پر با پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی قبلی با میزبان امکان پذیر است.
میهمانان گرامی توجه فرمائید این روستا فاقد نانوایی می باشد و بهتر است نان مصرفی خود را از شهر تهیه فرمائید و به همراه داشته باشید، همچنین سوپر مارکت محلی با حدود 200 متر پیاده روی قابل دسترسی است.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای اپراتور همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G و ارائه این خدمات در اپراتور ایرانسل با مشکل روبرو است.
حدود 50 متر انتهایی مسیر دسترسی به اقامتگاه خاکی و قابل تردد برای انواع خودرو می باشد.
این کلبه چوبی در دل طبیعت و در دامنه کوهستان و مجاورت رودخانه واقع شده است و با برخورداری از آب و هوای ییلاقی و خنک به همراه درختانی سر به فلک کشیده گردو و آواز خوش پرندگان دل و روح هر طبیعت‌گردی را سرشار از حس خوشایند می‌کند‌، همچنین وجود مناطق گردشگری نظیر آبشار‌، رودخانه‌، چشمه آب معدنی خمده و تنگه واشی محیط مناسبی را برای دورهمی و گذراندن اوغات فراغت ساکنین تهران و حومه فراهم آورده است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو