هر شب از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
جستجو
جستجو

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

رزرو کلبه چوبی لوکس در رامسر

کد: ۳۱۴۶۶۷۶
+۱۰۰ رزرو موفق
۴.۹
 • خانه دربست
 • تا ۶ میهمان
 • ۱ اتاق خواب
 • ۵۵ متر

درباره اقامتگاه

رزرو کلبه چوبی لوکس در رامسر
این کلبه دو طبقه در ورودی شهر چابکسر به رامسر و در یک محوطه اختصاصی ساخته شده و دارای موقعیت ساحلی جنگلی است.
کلبه ورودی جداگانه از سمت ساحل دارد و در طبقه بالا، اتاق خواب با دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره و در طبقه پایین، سرویس فرنگی ، حمام و آشپزخانه و مبل تختخوابشو دو نفره قرار گرفته است.
امکان تهیه غذای محلی هم با هماهنگی قبلی انجام می پذیرد.
فاصله این کلبه تا دریا حدود ۱۰۰ متر ، تا مجموعه تله کابین رامسر ۵۰۰ متر و تا مرکز رامسر هم ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.
تفریحات دریایی و هوایی از قبیل قایق، جت اسکی، بانانا، شاتل در ۱۰۰ متری کلبه و پرواز با پارافن در ۲۰۰ متری، فاصله با ییلاق معروف جواهرده ۱ ساعت و جاذبه های دیدنی و جالب مانند قلعه مارکوه، چشمه دمکش، ارتفاعات دو هزار و سه هزار در کمتر از یک ساعت در دسترس است.
فروشگاه مواد غذایی و نانوایی در ۲ کیلومتری کلبه قرار دارد.
دسترسی به کلبه سورنا بجز وسیله نقلیه شخصی از طریق کرایه های سواری از تهران، اتوبوس از تهران و اصفهان و هواپیما از تهران، مشهد، اصفهان و اهواز مقدور است.
آنتن‌دهی و اینترنت همراه اول و ایرانسل نیز بدون مشکل است.
میهمان گرامی در محوطه این کلبه زیبا یک استخر روباز قرار دارد که فقط برای فصل تابستان قابل استفاده است.

اجاره ویلا و سوئیت در رامسر

ویلا استخردار، ویلا ساحلی، کلبه جنگلی، ویلا دربست،ویلا لاکچری

اجاره ویلا و سوئیت در رامسر

ظرفیت

ظرفیت استاندارد:۴ نفر
حداکثر ظرفیت:۶ نفر
تعداد حمام:۱ عدد
تعداد دستشویی:۱ عدد
متراژ زیربنا:۵۵ متر
متراژ محوطه:۱۲۰۰ متر

فضای اقامتگاه

نوع اجاره: خانه دربست
نوع اقامتگاه: کلبه
منطقه اقامتگاه: ساحلی

فضای خواب

اتاق 1

2تخت یک نفره. 1تخت دو نفره.

فضای مشترک

و مبل تخت شو دو نفره

توضیحات فضای خواب

در فضای مشترک پایین مبل تخت شو دو نفره قرار دارد.

امکانات

اقلام بهداشتی
اینترنت
تلفن ثابت
برق و روشنایی
آب لوله کشی
تلویزیون
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایش
وسایل آشپزخانه
اجاق گاز
مایکروفر
یخچال
جاروبرقی
ماشین لباسشویی
اتو
سشوار
مبلمان
میز نهارخوری
کمد / دراور
پارکینگ
آسانسور
توالت فرنگی
توالت ایرانی
کباب پز
استخر
سونا
جکوزی
میز بیلیارد
اتاق و اسباب ورزش
سرو غذا
سرایدار/نگهبان
حمام
تحویل 24 ساعته

ایمنی

جعبه کمکهای اولیه
کپسول آتشنشانی
برگه راهنمای ایمنی

بهداشت

اقامتگاه ضدعفونی شده

این اقامتگاه مطابق با پروتکل‌های بهداشتی نظافت و ضدعفونی می‌شود. [ توضیحات بیشتر ]

اجاره بها

نرخ روزانه (تومان)
شهریور - ۱۴۰۰
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۹۱,۸۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۸۰۰,۰۰۰
۳۱۲,۱۰۰,۰۰۰
مهر - ۱۴۰۰
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۶۰۰,۰۰۰
۷۱,۸۰۰,۰۰۰
۸۱,۸۰۰,۰۰۰
۹۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۱۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۲۱,۸۰۰,۰۰۰
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۸۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۹۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۰۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۱۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۲۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۳۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۴۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۵۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۶۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۷۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۸۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۲,۰۰۰,۰۰۰
آبان - ۱۴۰۰
 • شنبهش
 • یکشنبهی
 • دوشنبهد
 • سه شنبهس
 • چهارشنبهچ
 • پنجشنبهپ
 • جمعهج
۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۱,۶۰۰,۰۰۰
۴۱,۶۰۰,۰۰۰
۵۱,۸۰۰,۰۰۰
۶۱,۸۰۰,۰۰۰
۷۱,۶۰۰,۰۰۰
۸۱,۶۰۰,۰۰۰
۹۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۱۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۲۱,۸۰۰,۰۰۰
۱۳۱,۸۰۰,۰۰۰
۱۴۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۵۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۷۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۸۱,۶۰۰,۰۰۰
۱۹۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۰۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۱۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۲۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۳۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۴۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۵۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۶۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۷۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۸۱,۶۰۰,۰۰۰
۲۹۱,۶۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۶۰۰,۰۰۰
نرخ هر نفر اضافه: +۴۵,۰۰۰ تومان / بیشتر از ۴ نفر
تخفیف رزرو هفتگی:۱۰ درصد
تخفیف رزرو ماهیانه:۰ درصد

تقویم

زمان تحویل:از ساعت ۱۴ تا ۲۲
حداقل اقامت:۱ شب
زمان تخلیه:حداکثر تا ساعت ۱۲
حداکثر اقامت:۷ شب

مقررات لغو رزرو

سیاست متعادل: در صورتی که رزرو, 3 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, کل اجاره بها پس از کسر ۱۰ درصد کارمزد لغو, به میهمان بازپرداخت می‏شود. در غیر اینصورت اجاره شب اول بعلاوه 10 درصد شبهای باقیمانده کسر می گردد.

مقررات اقامتگاه

برگزاری میهمانی ممنوع است.
آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
استعمال دخانیات (سیگار, قلیان, ...) در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع است.

- به گروههای مجردی اجاره داده نمی شود.
- ایام آخر هفته بصورت یک روزه اجاره داده نمیشود.
- بستن و قفل کردن ورودی محوطه به عهده میهمان بوده و مسئولیت هر گونه مشکل یا صدمه به اموال مسافر یا کلبه بر عهده مسافر است.
-یک بسته هیزم بصورت رایگان در اختیار مسافر قرار میگیرد و در صورت نیاز سایر بسته یا بسته ها مطابق قیمت اعلامی محاسبه خواهد شد.
- استخر⁦ فاقد نجات غریق است مراقبت از کودکان و یا کسانی که به فن شنا آشنا نیستند و مسئولیت استفاده از استخر بر عهده مسافر است.

امتیاز میهمانان (85 نظر)

4.9
صحت مطالب
4.9
شیوه برخورد میزبان
5
پاکیزگی اقامتگاه
4.9
مکان اقامتگاه
5
تحویل به موقع
5
کیفیت نسبت به نرخ
4.7

دیدگاه میهمانان (69 دیدگاه)

علی شهریور ۱۴۰۰

کلبه در موقعیت عالی قرار داره و فاصله با دریا بسیار کمه. آب استخر تمیز و سرد بود.کلبه تمیز و مرتب بود. خانم رهبری که میزبان ما بودن بسیار خانم خوبی بودن و غذاهای خوشمزه ای برای ما آماده کردند. ممنون از میزبان ، همه چیز عالی بود و به ما خیییلی خوش گذشت

پاسخ میزبان:

درود بر شما، و ممنون از ثبت نظر خوشحالیم که راضی بودید وبه شما و خانواده محترم خوش گذشته و به امید دیدار مجدد در کلبه سورنا

شهریور ۱۴۰۰
مریم شهریور ۱۴۰۰

خلاصه اش اینه که از عکس هاش هم حتی بهتره

پاسخ میزبان:

درود بر شما، خوشحالیم که به شما خوش گذشته و ممنون از تعریف دلچسب و مفید و مختصر به امید دیدار دوباره

شهریور ۱۴۰۰
مسعود مرداد ۱۴۰۰

من به تبع شغلم در شهرهای چالوس (رادیو دریا) و امامرود و زوات، نوشهر(چلک) ، نمک آبرود، متل قو، هچیرود، شهسوار، رامسر، کلاردشت، جواهرده، رودسر، لاهیجان، چمخاله، زیباکنار، فریدونکنار ویلا گرفته ام. رامسر سمت جنگلهای دالیخانی (غرب رامسر) هم تجربه اقامت داشته ام ولی این دفعه سمت دالیخانی و سفید تمشک (شرق رامسر) در این کلبه زیبا ۴ شب اقامت داشتم.می توانم به جرات بگم زیباترین محل اقامتی که تا حالا در شمال تجربه کرده بودم اینجا بود.چون کوه نزدیک به دریاست و آب و هوای خاصی رو رقم میزنه.این کلبه به لحاظ داشتن دریا و محیط جنگلی جلوی کلبه و در ختان بلند قامت حدفاصل دریا تا کلبه، هم تجربه ویلای ساحلی و هم تجربه ویلای جنگلی را با هم دارد.ساحل وسیع با ماسه بادی، یکی دیگر از امتیازهای این محل است. نزدیکی به تله کابین رامسر (رامسر پلازا) ، تفریحات ساحلی در غرب ساحل کلبه، دارا بودن استخر با آب تمیز، تراس زیبا از خوبیهای این محل اقامت بود. میزبان محترم جناب خشایار عزیز یک شخصیت بزرگوار و حرفه ای است.باید مهمان شان بشوید که خود درک کنید.من در حال تحقیق در مورد یک زمین در نزدیکی این محل جهت شهرک سازی بودم.روز اول از ایشان خواستم نظر کارشناسی شان را بدهند.روز آخر، نظراتشان را به مانند یک کارشناس حرفه ای طی یک نامه از ایشان دریافت کردم . واقعا سپاسگزارم از ایشان و اهمیتی که به این درخواست حقیر دادند. من به همراه خانواده بودم و با توجه به کرونا، خیلی وسواس داشتم در مورد ضد عفونی بودن کلبه.وقتی وارد کلبه شدم بوی مواد ضدعفونی خستگی رانندگی را از تنم خارج کرد. تمام امکاناتی که باید یک ویلا داشته باشه این کلبه داره : آتش دان، دوش کنار استخر، باربیکیو، ظرف و ظروف، چای ساز و کتری و قوری برای آتش دان و پلو پز و ... کولر گازی کاملا خنک می کنه کلبه را ، بوی سرویس بهداشتی، وارد نشیمن نمیشه.و کلبه از لحاظ استراکچر چوبی حرفه ای کار شده و جای هیچ نگرانی نیست از لحاظ ورود حشرات. مبل تخت خواب شو جای خواب دو نفر را تامین می کند و ۴ تخت هم بالا دارد که راحت ۶ نفر روی تخت می خوابند. من از آقای خشایار تشکر می کنم بابت رقم زدن ۴ روز قشنگ برای من و خانواده ام با این کلبه زیبا و دوست داشتنی. امیدوارم باز هم بتوانم به این ویلای دنج زیبا بروم.

پاسخ میزبان:

آقا مسعود عزیز و دوست داشتنی، نمیدانم واقعاً لایق این همه تعریف هستیم یا خیر؟ ولی از ثبت چنین نظر مثبتی در سایت بر خود میبالم و باعث افتخاره که توانسته ایم محیطی مطلوب و قابل قبول برای میهمانانمان فراهم کنیم و خوشحالم که تلاشهایمان بگونه ای بوده که به دیده میهمانانی دقیق و نکته سنج چون شما آمده است امیدوارم بزودی باز هم افتخار میزبانی داشته باشیم پیروز باشید.

مرداد ۱۴۰۰
قیس مرداد ۱۴۰۰

عرض سلام واحترام.. اولا ممنون از سایت جاجیگا خیلی خوش گذشت.. بنده ترجیح میدم برای این کلبه عکسای بهتر و قشنگتر گرفته بشه و در سایت نشان داده بشود چون واقعا جای خیلی قشنگیه و با آرامش وخیلی فرق داشت با واقعیتش.. حقیقتش چند جا قبلا رزورو کرده بودم(ویلا، کلبه،..) امااین کلبه فوق العاده وبهترینشان بود.. اما درباره میزبان عزیز اقا خشایار که خیلی ادم با اخلاق و خوش برخورد حتما دوباره میهمان شما میشیم و ارزوی موفقیت برای شما داریم..به امید دیدار..

پاسخ میزبان:

قیس عزیز خیلی از آشنایی با شما و خانواده محترم خوشحال شدم و همچنین خوشحالم که ایام خوشی را در کلبه سپری کردید و با اینکه سفرهای زیادی به رامسر داشتید باعث افتخاره که این اقامتگاه خاطره ای خوب برجا گذاشته با اینکه کوتاه مدت بود به امید دیدار مجدد شما

مرداد ۱۴۰۰
امیر مرداد ۱۴۰۰

سلام خدمت دوستان ، این بار دوم بود که ما این کلبه رو برای اقامت ۳ روزه انتخاب کردیم و بسیار خوشحال از این انتخاب هستیم . بدون شک یکی از بهترین انتخابها هست و ایام بسیار خوب در کنار سکوت کامل کلبه و صدای دلنشین امواج دریا و زیبایی درختان توسکا و همچنین مناظر زیبای جنگلهای هیرکانی و مهمان نوازی صاحب خانه و همکارانشان این لذت را چند برابر کرد . پیشنهاد میکنم حتما از این کلبه سراسر آرامش استفاده کنید و چند نکته را خدمت دوستان برای انتخاب این کلبه چوبی بیان میکنم . در کلبه خانم رهبری بهترین غذاها را برای شما تدارک میبیند و همچنین کلبه دارای پلو پز . کتری برقی و کتری ذغالی و سیخ و چاقو و بشقاب و پیش دستی و تمام ظروف مورد نیاز شما هست . تمامی ملافه ها جلوی چشم مهمانان تعویض میگردد .کلبه کاملا ضد عفونی میشود یخچال و تلویزیون و باربیکیو و اتشکده و استخر و میز نهار خوری در داخل و خارج اتاق موجود هست شما فقط لباس ها و حوله برای خودتان بیاورید و بار اضافی نیارید . در ۵۰۰ متری به سمت رامسر فروشگاه بزرگ کوروش است و در ۱۰۰ متری ساحل هم نوشیدنی و چیپس و پفک و... موجود هست تمام تعریفهایی که دیگر دوستان هم کرده اند واقعا درست و بجا بوده و با امتحان کردن یک بار از این کلبه عاشق سکوت و زیبایی و محبت صاحبخانه خواهید شد از همین جا تشکر ویژه از صاحبخانه عزیز دارم و خدا قوت عرض مینمایم

پاسخ میزبان:

امیر خان عزیز بی نهایت از تعاریف شما سپاسگزارم و امیدوارم لایق آنها باشم هر بار که توسط دوستانی عزیز مانند شما برای بیش از یک بار جهت اقامت انتخاب میشویم نشانه آن است که کلبه سورنا اثری مطلوب و مطابق اهداف ما بر روی میهمانانمان داشته و به خود میبالیم که در این شرایط ویژه توانسته ایم محیطی قابل اطمینان برای استراحت دوستان و میهمانان فراهم نماییم به امید دیدار مجدد و زود هنگام شما و خانواده محترم و دوست داشتنی تان

مرداد ۱۴۰۰
کاربر تایید شده ساکن - عضو "جاجیگا" از تیر ۱۳۹۸
میزان تأیید رزرو:۸۸ درصد
زمان پاسخگویی:کمتر از ۲۸ دقیقه
علاقمند به سفر و گردش، داخلی و خارجی و همچنان بدنبال هیجان همیشه از سرویس مناسب در مسافرت لذت بردم و سعی بر این دارم که بهترین سرویس را به میهمانان خود ارائه بدهم و از رضایت آنان لذت ببرم
نرخ هر شب
از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید.

کودکان بیش از ۵ سال «یک نفر» محسوب می شوند.

مشاهده راهنمای رزرو

اقامتگاه‌های مشابه

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

رزرو کلبه چوبی جنگلی در رامسر

از ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تا ۶ میهمان
۱ اتاق خواب
۸۰ متر

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

اجاره ویلا استخردار در رامسر - لوکس و تمیز

از ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تا ۱۰ میهمان
۴ اتاق خواب
۴۵۴ متر

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

رزرو آپارتمان مبله در رامسر

از ۸۵۰,۰۰۰ تومان
تا ۶ میهمان
۱ اتاق خواب
۱۱۰ متر

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

رزرو ویلا جنگلی در رامسر با ویو زیبا

از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
تا ۶ میهمان
۲ اتاق خواب
۱۲۰ متر

ذخیره در علاقه‌مندی‌ها

ضدعفونی‌شده

رزرو ویلا استخردار در رامسر - سه خوابه

از ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
تا ۶ میهمان
۳ اتاق خواب
۲۵۰ متر