سوییت فردوسی

رزرو هتل سنتی در ورامین - خاوه - اتاق فردوسی

درباره اقامتگاه

رزرو هتل سنتی در ورامین - خاوه - اتاق فردوسی
این اتاق 36 متری مستر با ظرفیت حداقل 3 نفر و حداکثر 5 نفر در طبقه اول (9 پله دسترسی) یک اقامتگاه بوم گردی 2 طبقه با معماری سنتی و زیبا در روستای خاوه از توابع جوادآباد واقع شده است که تا شهر ورامین حدود 20 کیلومتر و تا ورودی شهر تهران حدود 60 کیلومتر فاصله دارد.
این اتاق با معماری سنتی دارای یک تخت دو نفره، سه سرویس کف خواب، مبلمان سنتی 4 نفره، حمام با سرویس ایرانی، شوفاژ و اسپیلت می باشد.
حیاط دلنشین مجهز به تخت سنتی به همراه حوض، میز و صندلی، رستوران سنتی، چایخانه سنتی و دو سرویس بهداشتی ایرانی و یک سرویس فرنگی موجود در حیاط (مشاعات) با دیگر میهمانان به صورت مشترک استفاده می شود.
در این مجموعه صبحانه رایگان سرو می شود و امکان سفارش وعده های غذایی با پرداخت هزینه و هماهنگی قبلی با میزبان فراهم می باشد.
محیط اقامتگاه از چهار طرف با دیوار محصور است و واحد نگهبانی 24 ساعته در ورودی مجموعه مستقر است.
مجموعه فاقد پارکینگ اختصاصی می باشد و امکان پارک خودرو در مقابل درب ورودی (کوچه) فراهم است.
به جهت حفظ امنیت بیشتر ساختمان مجهز به دوربین مداربسته می باشد که محوطه، دروازه ورودی و کوچه را تحت پوشش قرار می دهد.
دسترسی به سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود 50 تا 500 متری امکان پذیر است.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد و اینترنت وای فای رایگان در اختیار میهمانان قرار می گیرد.
ورامین یکی از مناطق نزدیک به پایتخت می باشد که با دارا بودن جاذبه های گردشگری چون تالاب بندعلیخان، برج علاء الدوله و قلعه ایرج می تواند یک گزینه مناسب برای تعطیلات پایتخت نشینان باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو