نمای ساختمان

رزرو خانه روستایی در قلعه رودخان

درباره اقامتگاه

رزرو خانه روستایی دو خوابه در قلعه رودخان
این خانه روستایی دو خوابه در میان طبیعت بکر و خوش آب و هوا دربلندترین نقطه روستای فوشه واقع شده است و در فاصله حدود 5 کیلومتر از قلعه رودخان قرار دارد.
500 متر انتهای مسیر در سه نقطه شیب دار می‌باشد که کف جاده سیمان کاری شده که نیاز به مهارت رانندگی و آماده بودن ماشین می‌باشد تا با ماشین به داخل حیاط وارد شوید، در صورتی که تمایلی به آوردن ماشینتون به داخل حیاط کلبه ندارید میتوانید داخل حیاطی امن در حدود 500 متری کلبه پارک نمایید. میزبان در زمان رزرو اقامتگاه در طبقه پایین همین اقامتگاه سکونت دارد. سرویس بهداشتی در طبقه پایین قراردارد و مشترک می باشد. درضمن درحیاط هم یک سرویس بهداشتی (شامل حمام و توالت) وجوددارد.
در این اقامتگاه غذاهای محلی همچون فسنجان، ترش تره، میرزاقاسمی، مرغ محلی و . . . با هماهنگی قبلی سرو میشود.
مادرم رعنا خانوم و پدرم آقا عینی توطبقه پایین این کلبه زندگی میکنن و این خانه وسط جنگل قرارگرفته.دورازتمام هیاهوی شهر.امکانات پخت وپز وجود دارد‌،داخل حیاط یک تخت نشیمن وجوددارد‌،در صورتی که دوست داشته باشید می تونید چند روز مهمان و همسایه رعنا خانوم و آقا عینی باشید و از طبیعت زیبا و غذاهای محلی و سالم منطقه لذت ببرید .
لازم به ذکر است که این خانه روستایی شامل دو اتاق و یک تراس در طبقه بالا قراردارد. فقط طبقه بالا در اختیار مهمانان قرار میگیرد .یک واحد تک خواب هم درپشت این واحدها قراردارد.که برای اجاره می باشد.تاب داخل حیاط داره.جنگل در چندمتری اقامتگاه هست‌،دره ی خارق العاده‌،ابشاری زیبا‌،مزرعه چای‌،مرغ واردک وجوجه‌،ویک سگ مهربان وباوفا‌،گاو وگوساله.
همچنین خطوط شبکه برای همراه اول و ایرانسل کامل بوده و پوشش اینترنت به صورت 4G در دسترس می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو