نمای کلی ویلای اصلی و حیاط

اجاره خانه روستایی استخردار در صومعه سرا

درباره اقامتگاه

اجاره خانه روستایی استخردار در صومعه سرا
این خانه روستایی زیبا با استخر روباز آبسرد و حیاط بزرگ و سرسبز و آبگیری بکر در منطقه ای دنج و آرام از روستای کسما و با فاصله حدود 10 کیلومتری از مرکز شهر صومعه سرا واقع شده و یک گزینه عالی برای اقامت و دورهمی مهمانان پرجمعیت است.
این خانه روستایی به صورت سه ساختمان مجزا از هم می باشد که ساختمان اول آن یک خانه روستایی دو طبقه با تراس رو به مزرعه و یک اتاق سنتی در هر طبقه (سقف گالیپوش) در کنار برکه واقع شده و ساختمان دوم به صورت یک خانه سنتی دارای ایوان بزرگ و یک اتاق تو در تو در کنار یک اتاق دیگر که آشپزخانه نیز در آن قرار دارد (سقف قرمز) و ساختمان سوم به صورت یک سوئیت دراز دارای حمام و سرویس بهداشتی ایرانی مجزا از هم مهیای استفاده میهمانان می باشد، همچنین در حیاط اقامتگاه سه سرویس بهداشتی ایرانی مجزا از هم و یک سرویس فرنگی و حمام قرار دارد.
حیاط بزرگ و زیبای این اقامتگاه دلنشین با وجود یک آتشدان برای برافروختن آتش و بیش از 15 صندلی امکان خوبی برای دورهمی شبانه میهمانان دارد و همچنین میهمانان می توانند با بازی در زمین والیبال واقع در محوطه لحظات مفرحی را سپری کنند، به علاوه این حیاط زیبا آلاچیق و حوض زیبایی دارد که میهمانان علاقه مند به عکاسی می توانند از آن استفاده کنند.
حدود 350 متر مسیر منتهی به اقامتگاه بصورت جاده خاکی است اما این مسیر با هر نوع وسیله نقلیه ای قابل دسترسی است، همچنین دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 5 دقیقه رانندگی از آن ممکن می باشد.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول برای مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4g است.
درصورتی که تعداد مهمانان از ظرفیت این مجموعه بیشتر باشد، می توانید دو واحد اقامتی دیگر که در کنار این مجموعه قرار دارند را نیز بصورت همزمان رزرو کنید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو