باغ پشتی ویلا

اجاره ویلا جنگلی در ماسال با جنگل اختصاصی و چشمه

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا جنگلی با حیاطی سرسبز، جنگل اختصاصی و چشمه در ماسال گیلان
این ویلا با دکوراسیون سنتی در یک حیاط بزرگ چند هزار متری و سرسبز با جنگل اختصاصی دو هکتاری بکر و زیبا با درختانی بلند و امنیت فوق العاده مکانی واقع شده و همچنین اطراف ویلا هم باغهای دیگری قرار دارد که زیبایی منطقه را بیشتر کرده.
فاصله ویلا از داخل شهر حدود 10 دقیقه با ماشین است.
سوپر مارکت و نانوایی هم در فاصله 5 دقیقه ای قرار دارد که البته با تماس تلفنی میتوانید نیازهای روزمره را در ویلا تحویل بگیرید.
نکته: پخت انواع غذاهای محلی و خانگی همچون باقالی خورش، میرزا قاسمی، شامی ترش، سیرقلیه، زرشک پلو با مرغ، فسنجان و ماهی با اطلاع قبلی با میزبان امکان پذیر است و توصیه میکنم امتحان کنید، چون با مواد محلی و ارگانیک تهیه میشه.
در حیاط ویلا، کلبه چوبی که دارای ایوان نیز میباشد قرار دارد و مهمانان میتوانند برای صرف چای یا کشیدن قلیان از آن استفاده کنند.
یک از ویژگی های این ویلا قرار گیری در همسایگی جنگل و دور بودن خانه های مجاور است و بهمین دلیل مهمانها آزادی بیشتری خواهند داشت. لازم به ذکر است آلاچیق ویلا در حیاط مجاور واقع شده است و میهمانان می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.
در این ویلا به رعایت نظافت و پاکیزگی خیلی اهمیت داده می شود و جنگل بکراختصاصی در این ویلا بی نهایت به زیبایی آن می افزاید
فاصله ویلا تا ییلاق 30کیلومتر
تا سقالکسار40کیلومتر
تا گیسوم 35کیلومتر
و از دیگر جاذبه های گردشگری اطراف میتوان به سد دوقلوی تنیان -آبشار ویسادار-امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحاق-غار آویشو -منطقه گردشگری چسلی و بازار های هفتگی و غیره اشاره کرد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو