نمای ویلا

اجاره ویلا در رامسر - دوبلکس

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا در رامسر - دوبلکس
این ویلا دو خوابه دوبلکس با اینترنت رایگان، تراس زیبا و حیاط سرسبز در منطقه ای دنج و آرام با فاصله نزدیک به شهر رامسر واقع شده است.
این ویلا به صورت یک سالن پذیرایی دارای آشپزخانه و دو اتاق خواب به همراه یک سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام در طبقه اول و یک سالن با دیوارهای شیشه ای در طبقه دوم مهیای استفاده میهمانان است.
محیط اطراف حیاط زیبای این ویلا با دیوار و فنس محصور می باشد و این محیط به دوربین مداربسته مجهز است، همچنین این محیط دارای آتشدان و باربیکیو است که محیطی دلپذیر را برای دورهمی میهمانان فراهم میکند.
نکته قابل توجه در این ویلا آن که بعد از پارک خودرو در حیاط ویلا، ساختمان اقامتگاه با پیمودن حدود 20 پله قابل دسترسی است.
لوله کشی آب ویلا از طریق چاهی تأمین میشود که آب آن قابل شرب نیست، بنابراین پیشنهاد میشود آب معدنی جهت نوشیدن همراه داشته باشید.
100 متر انتهایی مسیر این ویلا به صورت شیبدار و خاکی می باشد اما این مسیر با هر نوع وسیله نقلیه ای قابل دسترسی است، همچنین پارکینگ ویلا برای خودروهایی مثل 206 یا پراید مناسب می باشد.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 5 دقیقه رانندگی از اقامتگاه میسر می باشد و کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G است.
تله کابین و شهربازی رامسر، ساحل زیبای دریا، منطقه اربه کله، جنگل دالخانی و ییلاق زیبای جواهرده بخشی از جاذبه های طبیعی و گردشگری رامسر زیبا می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو