نمای بیرونی

اجاره کلبه سوئیسی در فیروز کوه - باران

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه سوئیسی در فیروز کوه - باران
این کلبه چوبی سوئیسی با تاب و باربیکیو یکی از کلبه های موجود در یک مجتمع گردشگری با محوطه ای 40000 متری زیبا و دلنشین می باشد که در فاصله حدود 25 کیلومتری از مرکز شهر فیروزکوه واقع شده است.
این کلبه چوبی بدون اتاق خواب و آشپزخانه می باشد، همچنین در طبقه پایین دارای یک تخت دو نفره با حمام و سرویس فرنگی آماده استفاده میهمانان است.
و مشاعات ساختمان نیز شامل آشپزخانه مرکزی، یک سرویس ایرانی و محوطه ای سرسبز چندهزارمتری با برکه، آلاچیق، تور بسکتبال و والیبال است که به همراه رودخانه ای زیبا که از میان باغ گذر می نماید فضا را برای گردش و دورهمی با آب و هوای دلپذیر کوهستانی و طبیعت دوست داشتنی خاطره انگیز می سازد.
از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به امکان قایق سواری در برکه زیبا موجود در محوطه اشاره نمود که با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه جداگانه امکان پذیر است.
ورودی و محوطه وسیع اقامتگاه مجهز به دوربین مداربسته است و جهت برقراری امنیت نگهبان نیز در مجموعه مستقر می باشد. طبقه اول این ساختمان نیز به طور جداگانه در اختیار میهمانان دیگر قرار می گیرد.
برای تهیه مایحتاج روزانه سوپرمارکت و نانوایی با حدود 5 دقیقه رانندگی قابل دسترس است.
میهمانان گرامی توجه نمایند این منطقه فاقد لوله کشی گاز شهری می باشد و برای گرمایش و پخت و پز از کپسول گاز مایع استفاده می گردد.
وضعیت پوشش شبکه تلفن همراه نیز در این منطقه برای اپراتور همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت 3g است ولی اپراتور ایرانسل فاقد خدمات مطلوب در آنتن دهی و پوشش اینترنت می باشد.
لازم به ذکر است که مجموعه دارای آشپزخانه عمومی در محوطه می باشد و به صورت مشترک در اختیار میهمانان است
استفاده یک سانس از استخر سرپوشیده آبگرم و جکوزی مجموعه، هدیه میزبان به مهمان است و استفاده از استخر فقط و فقط در زمان 15 الی 16 برای هر کلبه امکان پذیر است و غیر از آن امکان پذیر نیست

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو