رزرو بوم گردی در توتکی سیاهکل - واحد شوکا

رزرو بوم گردی در توتکی سیاهکل - واحد شوکا

درباره اقامتگاه

رزرو بوم گردی در توتکی سیاهکل
این سوئیت یکخوابه با ظرفیت حداکثر 6 نفر در طبقه دوم (حدود 20 پله دسترسی) یک ساختمان سنتی دو طبقه در روستا توتکی سیاهکل واقع شده است.
سوئیت دارای نشیمن ، یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره ، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی می باشد و تراس ، سرویس بهداشتی ایرانی و محوطه نیز به صورت مشترک استفاده می شود ، همچنین در این اقامتگاه صبحانه به صورت رایگان سرو می شود و امکان سفارش وعده های غذایی با پرداخت هزینه و هماهنگی قبلی نیز وجود دارد (سفارش برای وعده ناهار حداکثر تا 10 صبح و وعده شام تا 2 بعدازظهر). از جمله غذاهای طبخ شده در این بوم گردی می توان به عدس پلو، اکبر جوجه، میرزاقاسمی، واویشکا، کوکو سبزی، چلو کباب و ... اشاره کرد.
این بوم گردی در محیطی روستایی در دل جنگل های سیاهکل واقع شده است و اطراف آن پوشیده از شالیزارهای برنج و کمی دورتر دور تا دور آن را جنگل احاطه کرده که زیبایی خاصی را به مجموعه بخشیده است.
فاصله این بوم گردی تا کاروانسرای تاریخی تی تی حدود 5 کیلومتر ، تا قلعه تاریخی کوتول شاه ، شهر سیاهکل و آبشار لونک حدود 10 کیلومتر و تا منطقه توریستی دیلمان نیز حدود 35 کیلومتر می باشد.
همچنین با طی مسافت 200 متری می توانید به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی پیدا نمایید.
در محوطه بوم گردی دوربین مدار بسته نصب شده است و میزبان نیز در اقامتگاه حضور دارد.
اتاق شوکا از داخل توسط پله به اتاق پامچال که در طبقه اول اقامتگاه واقع شده است مرتبط می شود که امکان رزرو هر دو اتاق به صورت یکجا نیز وجود دارد ، لذا جهت رزرو هر دو اتاق می توانید با پشتیبانی جاجیگا تماس حاصل نمایید.
لازم به ذکر است در این منطقه اینترنت همراه ضعیف و به صورت H در دسترسی شماست.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو