نما ویلا و استخر روباز آبسرد

اجاره ویلا استخردار در شاندیز - روح آباد

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا استخردار در شاندیز - روح آباد
این ویلا دو خوابه که یک اتاق خواب آن مستر می باشد با استخر آبسرد، حیاطی دلباز و سرسبز در روستای روح آباد از توابع شاندیز واقع شده که تا شهر مقدس مشهد حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.
طراحی ویلا به صورتی است که در طبقه پایین دارای پذیرایی، آشپزخانه، یک اتاق خواب مستر (حمام با سرویس فرنگی)، حمام با سرویس ایرانی می باشد و در طبقه بالا با حدود 12 پله به یک اتاق خواب دسترسی خواهید داشت، گفتنی است اقامتگاه سه خوابه می باشد ولی در یکی از اتاق خواب ها قفل و غیر قابل استفاده می باشد.
استخر روباز آبسرد ویلا که به سیستم تصفیه دستی مجهز است به ابعاد 8 در 4 متر و به عمق 1.5 متر از یک فروردین تا 30 مهر آماده استفاده مهمانان گرامی می باشد.
محوطه اقامتگاه با دیوار محصور شده و نگهبان 24 ساعته در ورودی مجتمع مستقر است.
در نظر داشته باشید که اقامتگاه فاقد گاز شهری می باشد و سوخت مصرفی آن از طریق کپسول گاز مایع تامین می گردد، همچنین لازم به ذکر است که آب لوله کشی ویلا از طریق تانکر 2000 لیتری تهیه می شود لذا مهمانان گرامی با خود آب معدنی جهت آشامیدن به همراه داشته باشند.
مهمانان عزیز می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی که در فاصله 200 متری اقامتگاه قرار دارد استفاده نمایند.
پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
قابل ذکر است که حدود 200 متر از مسیر منتهی به اقامتگاه به صورت جاده خاکی است.
دریاچه چورت، الندان، آبشار بولا، عمارت فاضلی، خانه رمدانی و... از جاذبه های گردشگری قابل دسترس از این اقامتگاه می باشد.
جکوزی غیرفعال می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو