نمای بیرونی سوئیت

اجاره سوئیت سنتی در بام خلخال

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت سنتی در بام خلخال
این سوئیت سنتی یکخوابه با تراس و چشم انداز کوه و باغات سرسبز در یک مجتمع اقامتی 4 هکتاری در بام خلخال واقع شده است که تا مرکز شهر حدود 2.5 کیلومتر فاصله دارد.
این سوئیت یکی از چند سوئیت موجود در این مجتمع می باشد که دارای نشیمن ، آشپزخانه ، یک اتاق خواب ، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد و محوطه نیز به صورت مشترک با سایر واحدها استفاده می شود.
در محوطه اقامتگاه دوربین مدار بسته نصب شده است و جهت امنیت نگهبان و همچنین واحد پذیرش 24 ساعته نیز در مجموعه حضور دارد
خدمات شامل هزینه اقامتگاه شامل: برگزاری تورهای گردشگری، سرو صبحانه، ناهار و شام و اجرای موسیقی زنده با هماهنگی قبلی در رستوران و کافی شاپ مجموعه می باشد.
این مجتمع گردشگری به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های توریستی ، تفریحی ، اقامتی و ورزشی استان اردبیل می باشد که با بهره‌گیری از هنر معماری منحصر به فرد در چند فاز و با استانداردهای روز دنیا و با احترام به حقوق میهمانان و گردشگران محیطی شاد و دلنشین با چشم انداز زیبا و تجربه‌ای متفاوت را به ارمغان خواهد آورد.
جاده رویایی اسالم به خلخال، آبشار نوده خلخال، قله آق داغ، آبشار آقبلاغ، دریاچه نئور، آبگرم طبیعی و معدنی کوثر، پل معلق پیرتقی، آبشار نره گر، چشمه ازناو و میرعادل، روستای کزج بخشی از جاذبه های خلخال زیبا می باشد که آن را به یکی از قطب های گردشگری منطقه تبدیل نموده است.
همچنین با حدود 3 دقیقه رانندگی می توانید به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی پیدا نمایید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو