اجاره منزل مبله در شفت - مبارک آباد

اجاره منزل مبله در شفت - مبارک آباد

درباره اقامتگاه

اجاره منزل مبله در شفت - مبارک آباد
این منزل مبله یکخوابه دارای ایوانی دنج با ویو بسیار جذاب از کوه و جنگل در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه در روستای سرسبز مبارک آباد و فاصله حدود 6 کیلومتری از مرکز شهر شفت واقع شده است.
طبقه پایین این اقامتگاه در اختیار میزبان، نیمه آماده و بلا استفاده است و اقامتگاه به صورت دربست در اختیار مهمانان گرامی قرار می گیرد.
محوطه اقامتگاه به سبک خانه های روستایی از چهار طرف با فنس فلزی محصور شده و ورودی و حیاط مجهز به دوربین مداربسته می باشد.
لازم به ذکر است حدود 20 متر انتهایی مسیر دسترسی به اقامتگاه خاکی و قابل تردد با انواع خودرو می باشد. همچنین دسترسی به سوپرمارکت و نانوایی تنها با پیمودن حدود 400 متر امکان پذیر است.
کیفیت پوشش دهی شبکه تلفن همراه برای هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4g می باشد.
شهرستان شفت در ناحیه غرب گیلان واقع شده است و دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد، رودخانه سیاهمزگی، غار لاس پشت، آبشار وزن بن، روستای امامزاده ابراهیم تنها بخشی از زیبایی های این شهر می باشد.
اجاره این منزل مبله، تجربه ای ناب در دل جنگل را برای کسانی که به دنبال مکانی دنج، امن و ساکت و به دور از هیاهوی شهر هستند را فراهم می کند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو