اجاره کلبه چوبی در سیاهدول ماسال - کلبه ۲

اجاره کلبه چوبی در سیاهدول ماسال - کلبه ۲

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه چوبی در ماسال
این کلبه چوبی یکخوابه با تراسی زیبا و چشم اندازی فوق العاده از کوه و جنگل در چند متری کلبه ای دیگر با محوطه ای بزرگ و دلنشین در مسیر جاده ییلاقی و در روستای سیاهدول واقع شده است که تا ماسال حدود 6 کیلومتر فاصله دارد.
طراحی اقامتگاه بصورت دوبلکس است که در طبقه اول پذیرایی، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی قرار دارد و در طبقه بالا به یک اتاق خواب (فاقد درب) و تراس با مناظر زیبا دسترسی خواهید داشت.
قدم زدن، عکاسی و لذت بردن از آب و هوای بینظیر این منطقه از مزیت های این اقامتگاه می باشد و وجود رودخانه ای که در چند قدمی اقامتگاه قرار دارد فضای محدوده کلبه را با تصویر و صدای گوش نواز آب دلنشین تر می نماید.
محوطه اقامتگاه با فنس محصور است و میزبان نیز با ورودی مشترک در محوطه سکونت دارد.
همچنین با حدود 500 متر پیاده روی به سوپرمارکت و نانوایی نیز دسترسی خواهید داشت.
در این اقامتگاه امکان سفارش انواع غذای خانگی نظیر میرزاقاسمی، باقلاقاتق، ترش شامی، ماهی شکم پر و ... برای وعده ناهار و شام با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه در دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت برای اپراتور همراه اول 3G و اپراتور ایرانسل 4G است.
ییلاق اولسبلانگاه با طبیعت مسحورکننده، ساحل گیسوم، بام سبز ماسال، آبشار وزن و غار آویشو بخشی از جاذبه های اطراف این منطقه زیبا می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو