سالن پذیرایی

اجاره سوئیت در شیراز - شهاب ۵

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت در شیراز - شهاب 5
این واحد مبله یکخوابه در طبقه پنجم یک ساختمان 6 طبقه آسانسوردار در منطقه ای نزدیک به ارگ کریم خان زند در شهر توریستی شیراز واقع شده است.
واحد دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه، یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی ایرانی مشترک با حمام می باشد.
طبقه همکف ساختمان به صورت پارکینگ سرپوشیده است و این واحد می تواند یک خودرو در قسمت پارکینگ پارک نماید، همچنین نگهبان به صورت 24 ساعته در ساختمان مستقر است و دوربین مداربسته راهروی طبقات و محوطه پارکینگ را تحت پوشش قرار می دهد.
به منظور تهیه مایحتاج روزانه با حدود یک دقیقه پیاده روی دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت میسر است، ضمنا کیفیت خطوط شبکه تلفن همراه در مکالمه عالی و پوشش اینترنت در همراه اول و ایرانسل به صورت 4G می باشد.
از جمله جاذبه های تاریخی و مناطق گردشگری این شهر زیبا می توان به بباغ عصیف آباد، شاه چراخ، باغ ارم شیراز، حمام وکیل، حافظیه، آرامگاه سعدی، مسجد نصیر الملک، ارگ کریم خان زند، بوستان آزادی و بوستان انقلاب اشاره کرد.
واحد فوق در مجاورت ارگ کریمخان زند و بازار وکیل و عمارت کلاه فرنگی قرار گرفته که پیاده کمتر از 3 دقیقه راه هست تا این مکان‌ها
از لحاظ دسترسی به رستوران و مراکز خرید و فروشگاه و مراکز درمانی موقعیت خوبی را دارد و با کمترین پیمایش و با کمترین هزینه به این مراکز و فروشگاه‌ها دسترسی دارید.
واحد فوق نزدیک به نوار ساحلی رودخانه ای که در مرکز شیراز واقع شده قرار دارد و برای رفت و آمد به ترافیک مرکز برخورد نخواهید کرد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو