اجاره کلبه سوئیسی در علی آباد - ریگ چشمه

اجاره کلبه سوئیسی در علی آباد - ریگ چشمه

درباره اقامتگاه

اجاره کلبه سوئیسی در علی آباد - ریگ چشمه
این کلبه سوئیسی ایوان دار و بدون اتاق خواب که در دهکده ای گردشگری و رو به منظره ای کوهستانی و سرسبز در روستای جنگلی ریگ چشمه واقع شده است که تا علی آباد کتول حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.
کلبه با دسترسی حدود 8 پله، فاقد آشپزخانه و دارای ایوانی دنج، حمام با سرویس فرنگی و تخت خواب می باشد.
دهکده از 8 کلبه اقامتی در 4 ساختمان دو طبقه و یک رستوران روستایی تشکیل شده است که با اقتباس از معماری سنتی منطقه اجرا شده است و تجربه ای ناب از اقامت در جنگل های گلستان را به شما هدیه می دهد.
محوطه اقامتگاه 5000 متر باغ میوه های جنگلی و ... است که گردشگران می توانند همراه با باغبان اقامتگاه در نگهداری از آن وقت خود را سپری کنند و تجربه باغداری را کسب کنند و نوبرانه از میوه های آن استفاده کنند.
در دهکده گردشگری ریگ چشمه گشت های طبیعت گردی و تجربه های روستاگردی برنامه ریزی شده است که گردشگران را چند روز در این منطقه مشغول کرده و زندگی شیرین روستایی را برای آنها بازسازی می کند.
در زمان اقامت در دهکده ریگ چشمه برنامه هایی از قبیل تجربه محیط بانی همراه با محیط بانان و بازدید از حیات وحش منطقه؛ برنامه های گشت آفرودی و یادگیری اصول طبیعت گردی؛ پیاده روی در جنگل های هیرکانی و آشنایی با گونه های گیاهی منطقه و همچنین تجربه پخت غذای آتیشی در جنگل برای گردشگران فراهم است. اقامت در دهکده گردشگری ریگ چشمه برای کسانی که به اینجا سفر کرده اند همچون رویایی ست که تابحال آرزوی آن را داشته اند.
پوشش شبکه تلفن همراه در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت برای اپراتور ایرانسل به صورت 3G می باشد ولی همراه اول فاقد اینترنت می باشد.
لازم به ذکر است که جاده ی منتهی به اقامتگاه آسفالت بوده و 200 متر آخر آن خاکی می باشد.
ضمنا اقامتگاه فاقد سرویس ایرانی است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو