نمایی از ویلا

اجاره خانه ویلایی در نوشهر - سیسنگان

درباره اقامتگاه

اجاره خانه ویلایی در نوشهر - سیسنگان
این خانه ویلایی دو خوابه در طبقه پایین یک ساختمان دو طبقه با حیاط زیبا در محیطی دنج و آرام در روستای صلاح الدین کلا و نزدیکی جنگل سی سنگان واقع شده است که تا شهر نوشهر حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.
طراحی خانه ویلایی به صورت پذیرایی، آشپزخانه، دو اتاق خواب و حمام با فرنگی و ایرانی می باشد و سرویس ایرانی در حیاط قرار دارد.
وجود میز پینگ پنگ، میز و صندلی باغی و باربیکیو در حیاط دلباز، فضای مناسبی را برای تفریح‌ و دورهمی میهمانان فراهم آورده است.
اطراف محوطه اقامتگاه با دیوار کوتاه و درختان محصور است و میزبان در طبقه بالا سکونت دارد به گونه ای که دروازه ورودی و حیاط به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین واحد نگهبانی 24 ساعته در ورودی شهرک مستقر است.
جهت تامین مایحتاج مورد نیاز اقامت دسترسی به سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود 500 متری از اقامتگاه در دسترس می باشد و کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و اینترنت نیز به صورت 4G است.
از مناطق گردشگری قابل دسترس از این اقامتگاه می توان به مرکز تفریحی توریستی سیترای نوشهر، جنگل سی سنگان، پلاژ حسینی و سد آویدر اشاره کرد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو