چشم انداز از تالاب انزلی

اجاره سوئیت در آبکنار انزلی - ۲۰۲ - ط دوم

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت در آبکنار انزلی - 202 - ط دوم
این سوئیت مبله یکخوابه در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه در یک مجموعه اقامتی در روستای خوش آب و هوای آبکنار و فاصله ای نزدیک به تالاب دیدنی انزلی واقع شده است.
دسترسی به این سوئیت با پیمودن حدود 12 پله ممکن است و دارای سالن پذیرایی، امکانات آشپزخانه، یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی ایرانی با فرنگی و حمام می باشد.
از مشاعات این مجموعه اقامتی می توان به فضای نشیمن و محیط بازی کودکان و کافه صبحانه دنج محوطه دلباز حیاط اشاره کرد.
قابل ذکر است سرو صبحانه با هماهنگی قبلی با میزبان و پدراخت هزینه جداگانه میسر است.
محیط اطراف حیاط اقامتگاه با دیوار محصور شده و مجموعه مجهز به واحد پذیرش 24 ساعته می باشد، همچنین دوربین مداربسته محوطه حیاط و سایر فضاهای عمومی مجموعه را تحت پوشش قرار می دهد.
گفتنی است این مجموعه در اسکه تالاب زیبای انزلی دارای قایق های اختصاصی می باشد که بهره بردن از آن با هماهنگی قبلی با میزبان و پرداخت هزینه جداگانه امکان پذیر است.
آب مصرفی منطقه فاقد کیفیت مطلوب برای آشامیدن است بنا به این دلیل میهمانان عزیز با خود آب معدنی جهت آشامیدن همراه داشته باشند.
از این اقامتگاه می توانید با حدود 2 دقیقه رانندگی به نانوایی و سوپرمارکت دسترسی داشته و مایحتاج ضروری خود را تهیه نمائید.
کیفیت خطوط شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت به صورت 4G است.
منطقه آزاد و تجاری کاسپین با فروشگاهها و مراکز خرید جذاب، تالاب و مرداب انزلی، زیستگاه پرندگان مهاجر، اسکله و ... بخشی از جاذبه های بندرانزلی زیبا می باشد که بازدید و گشت و گذار در آن سفرتان را خاطره انگیز تر می نماید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو