اجاره ویلا در بروجرد - قپانوری

اجاره ویلا در بروجرد - قپانوری

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا در بروجرد - قپانوری
این ویلا دو خوابه با چشم انداز زیبا در روستای قپانوری با فاصله حدود 35 کیلومتری از شهر بروجرد واقع شده است.
طراحی اقامتگاه به گونه ایست پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و حمام با سرویس ایرانی و فرنگی در طبقه پایین و یک اتاق خواب ( بدون در) در طبقه بالا با دسترسی حدود 10 پله تعبیه شده است.
اطراف محوطه اقامتگاه به سبک خانه های روستایی از دو طرف با دیوار و از دو طرف با فنس محصور است. مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه با پیمودن حدود 500 متر به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی پیدا نمایید.
لازم به ذکر است که آب لوله کشی اقامتگاه از طریق چاه تامین می شود لذا به مهمانان گرامی توصیه می گردد که آب معدنی به همراه داشته باشند.
آنتن دهی تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت برای اپراتور همراه اول به صورت 4g و ایرانسل فاقد اینترنت می باشد.
بروجرد با برخورداری از آب و هوای مطلوب و طبیعت کوهستانی، شالیزارها و مراتع سرسبز به عنوان عروس زاگرس در بین گردشگران به معروفیت رسیده است. بازار بزرگ بروجرد، پارک فدک، تپه چغا، رودخانه سزار، پارک شهید بهشتی، تالاب بیشه دالان، چشمه سراب کرتول، پل چالانچولان بخشی از جاذبه های این شهر تاریخی توریستی می باشد، همچنین سد کریم خان زند، تفرجگاهای بروجرد، دورود، ملایر و خرم آباد از مناطق قابل دسترس از این اقامتگاه می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو