ورودی مهمانان

خانه استخردار در رامسر - سفید تمشک - طبقه ۲

درباره اقامتگاه

خانه استخردار در رامسر - سفید تمشک - طبقه 2
این خانه مبله دو خوابه (با دسترسی حدود 15 پله) با استخر سرپوشیده آبگرم در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه سه واحدی در روستای سفید تمشک واقع شده که تا تله کابین و ساحل دریا حدود دو کیلومتر و تا رامسر حدود 10 کیلومتر فاصله دارد.
استخر سرپوشیده آبگرم در طبقه دوم ویلا که دارای تصفیه اتوماتیک می باشد به ابعاد 8 در 4 متر و با عمق 1.6 الی 1.8 متر در تمام فصول سال آماده استفاده مهمانان گرامی است.
محوطه اقامتگاه از سه طرف با دیوار و از یک طرف با فنس محصور شده است و میزبان نیز در ساختمان مجاور سکونت دارد که دروازه ورودی و حیاط با میزبان و مهمانان سوئیت همکف به صورت مشترک استفاده می گردد.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود با طی مسافت حدود 300 متری به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی داشته باشند.
پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
از جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهر می توان به ساحل دریا، قلعه تاریخی مارکوه، آرامگاه حبیب محبیان، منطقه اربه کله، جنگل دالخانی، دریاچه سد مجیران، تله کابین و شهربازی رامسر، ییلاق زیبای جواهرده و . . . اشاره کرد.
جکوزی موجود در تصاویر غیرفعال می باشد و لازم به ذکر است طبقه سوم و نمای ساختمان به صورت نیمه کاره می باشد ولی در زمان حضور مهمانان ساخت و سازی انجام نخواهد شد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو