نمای اقامتگاه

ویلا با استخر آبگرم در الکله تنکابن - ۴ خوابه

درباره اقامتگاه

ویلا با استخر آبگرم در الکله تنکابن - 4 خوابه
این ویلا دوبلکس چهار خوابه که دو خواب آن مستر می باشد با استخر سرپوشیده آبگرم، میز فوتبالدستی، میز بیلیارد، بالکن دنج و حیاطی دلباز در حد فاصل نشتارود و تنکابن در روستای سرسبز و خوش آب و هوای الکله در شهرک سروستان واقع شده است که تا تنکابن حدود 20 کیلومتر فاصله دارد.
این اقامتگاه با طراحی دوبلکس در طبقه پایین دارای پذیرایی، آشپزخانه، میز فوتبالدستی و سرویس ایرانی با فرنگی می باشد و در طبقه بالا با دسترسی 16 پله چهار اتاق خواب که دو خواب آن مستر است، میز بیلیارد، بالکن دنج و سرویس فرنگی با حمام تعبیه شده است.
استخر سرپوشیده آبگرم اقامتگاه با تصفیه اتوماتیک 24 ساعته به ابعاد 8.5 در 3.5 متر و عمق 1.30 متر در تمام فصول سال آماده استفاده مهمانان گرامی می باشد.
اطراف محوطه ویلا با دیوار محصور شده و واحد نگهبانی 24 ساعته در شهرک مستقر است، همچنین مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود 500 متری اقامتگاه استفاده نمایند.
پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت در ایرانسل به صورت 4G ولی برای همراه اول به صورت 3G می باشد.
لازم به ذکر است حدود 100 متر مسیر منتهی به اقامتگاه به صورت شن ریزی شده است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو