استخر

اجاره ویلا با استخر آبگرم در کردان - ۴ خوابه

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا با استخر آبگرم در کردان - چهار خوابه
این ویلا دوبلکس چهار خوابه که تمام اتاق خواب ها مستر و دارای تراس هستند با استخر آبگرم، جکوزی، سونا خشک، میز ایرهاکی و آلاچیق به همراه آتشدان و حیاطی دلباز در کردان با فاصله حدود 20 کیلومتری از شهر کرج واقع شده است.
طراحی ویلا به صورتی است که در طبقه زیر همکف با 12 پله دسترسی دارای استخر سرپوشیده آبگرم، استخر کودک، جکوزی 6 نفره، حمام با سرویس ایرانی می باشد و در طبقه همکف دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه، حمام با سرویس ایرانی، حمام با سرویس فرنگی و تراس است همچنین در طبقه بالا با 20 پله دسترسی دارای چهار اتاق خواب مستر به همراه تراس می باشد.
جکوزی 6 نفره و استخر سرپوشیده آبگرم این اقامتگاه با تصفیه اتوماتیک 24 ساعته به ابعاد 8 در 5 متر و عمق 1.7 الی 2 متر و استخر کودک به ابعاد 3 در 2 متر و به عمق 50 سانتیمتر به همراه سونا خشک در تمام فصول سال آماده استفاده مهمانان گرامی می باشد.
محوطه ویلا با دیوار محصور شده است، همچنین دوربین مداربسته ای که به سمت حیاط و تراس اقامتگاه نصب است غیرفعال می باشد لذا جهت امنیت نگهبان 24 ساعته در ورودی شهرک مستقر می باشد.
لازم به ذکر است آب لوله کشی اقامتگاه از طریق چاه تامین می شود که فاقد کیفیت لازم برای آشامیدن است و توصیه می گردد برای آشامیدن آب معدنی همراه داشته باشید، همچنین سوخت اقامتگاه توسط کپسول گاز مایع فراهم می گردد.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج ضروری با پیمودن حدود یک کیلومتر به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی داشته باشند.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4g می باشد.
گفتنی است سونا خشک و بخار ویلا غیر قابل استفاده می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو