نمای ویلا و ورودی

اجاره ویلا استخردار در نوشهر - نجارده

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا استخردار در نوشهر - نجارده
این ویلا دوبلکس سه خوابه با استخر روباز آبگرم، میز فوتبالدستی، میز پینگ پنگ، بالکن دنج و حیاطی دلباز با فاصله حدود یک کیلومتری از ساحل دریا در روستای نجارده و فاصله حدود 7 کیلومتری شهر نوشهر واقع شده است.
طراحی ویلا به صورتی است که در طبقه پایین دارای پذیرایی، آشپزخانه، یک اتاق خواب و حمام با سرویس ایرانی می باشد و با 12 پله دسترسی در طبقه بالا دارای دو اتاق خواب، حمام (در اتاق خواب)، میز فوتبالدستی، میز پینگ پنگ و بالکن تعبیه شده است.
استخر روباز آبگرم ویلا مجهز به سیستم تصفیه 24 ساعته به ابعاد 9 در 4 متر و به عمق 1.20 الی 2.30 متر در تمام فصول سال آماده استفاده مهمانان می باشد.
محوطه ویلا با دیوار محصور شده است، همچنین دوربین مداربسته تعبیه شده در حیاط در حال حاضر غیرفعال می باشد.
لازم به ذکر است آب لوله کشی اقامتگاه از چاه عمیق تامین می شود و فاقد کیفیت لازم برای آشامیدن است لذا توصیه می شود آب معدنی به همراه داشته باشید.
مهمانان گرامی می توانند با پیمودن حدود یک کیلومتر به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی داشته باشند.
کیفیت آنتن دهی تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت به صورت 4g می باشد.
نوشهر با بهره مندی از طبیعت بکر، جنگلهای پوشیده از درخت و دسترسی آسان به دریا به همراه تفریحات آبی مهیج همواره مورد توجه گردشگران قرار دارد و تله کابین نمک آبرود، جنگل چایخوران، دریاچه ولشت، آبشار آکاپل، پارک جنگلی فین و جنگل زیبای زوات از جاذبه های قابل دسترسی از این اقامتگاه می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو