بخشی از محوطه مجموعه

اجاره ویلا در شفت - ذوالپیران - واحد ۶

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا در شفت - ذوالپیران - واحد 6
این ویلای دو خوابه با ظرفیت حداکثر 14 نفر به همراه 8 واحد دیگر در زمینی دلباز و سرسبز به مساحت 7000 متر مجهز به استخر سرپوشیده سانسی، آلاچیق، سالن بازی، آبگیر و آبشار مصنوعی در مجموعه تفریحی اقامتی در منطقه ذوالپیران شهر شفت واقع شده است.
طراحی واحد به صورت پذیرایی، آشپزخانه، دو اتاق خواب، حمام با فرنگی و سرویس ایرانی می باشد.
استخر سرپوشیده آبگرم به صورت سانسی با تصفیه دستی در ابعاد 7 در 5 متر به عمق 1.60 الی 1.70 متر در تمامی فصول سال آماده استفاده مهمانان است.
خدمات رایگان این مجتمع شامل: باشگاه، دوچرخه سواری، سالن بازی (مجهز به میز بیلیارد، فوتبال دستی و ایرهاکی)، زمین والیبال، موسیقی زنده آخر هفته ها در محوطه رستوران و اینترنت وای فای رایگان در محوطه لابی و رستوران.
خدمات شامل هزینه مجتمع عبارت اند از : استخر سرپوشیده آبگرم به صورت سانسی، کافی شاپ، وعده صبحانه، نهار و شام.
واحد نگهبانی 24 ساعته در مجموعه مستقر می باشد و به جهت حفظ امنیت بیشتر، محوطه مجموعه مجهز به دوربین مداربسته است.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 100 متر پیاده روی امکانپذیر خواهد بود.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت برای ایرانسل به صورت 3G ولی برای همراه اول ضعیف می باشد.
با ورود به مجموعه، خودرو خود را در قسمت پارکینگ پارک نموده و با حدود چند متر پیاده روی در مسیری زیبا و دل انگیز به واحد خود می رسید.
اماکن زیارتی و سیاحتی (امام زاده اسحاق و ابراهیم)، قلعه رودخان، آبشار دود وزن، رودخانه سیاهمزگی، غار لاس پشت و آبشار وزن بن تنها بخشی از زیبایی های این شهر می باشند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو