ویو کوه و رودخانه

اجاره ویلا ساحلی لب دریا در چابکسر

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا ساحلی لب دریا در چابکسر - ساحل شنی در نزدیکی رامسر
این ویلای دو خوابه ساحلی یکی از ویلاهای یک مجتمع 12 واحدی است که در فاصله کمی از ساحل ماسه ای دریا واقع شده و در زمان رزرو یکی از ویلاها در اختیار میهمان قرار داده می شود. موقعیت مکانی مجتمع در 5 کیلومتری رامسر و در ساحل چابکسر می باشد.
همانطوری که در تصاویر میبینید این مجتمع دارای 6 ساختمان مشابه دو واحده می باشد و امکانات و محوطه بزرگ این مجتمع به صورت مشترک قابل استفاده خواهد بود.
این مجتمع علاوه بر نگهبانی و پرسنل برای رسیدگی به امور واحدها, دارای امکانات تفریحی مانند زمین فوتبال ساحلی با دروازه , زمین والیبال ساحلی و چند آلاچیق برای استفاده مهمانها و همچنین چندین نیمکت برای تماشای ساحل دریا میباشد.
فاصله تا سوپر مارکت و نانوایی هم حدودا 300 متر بوده و جاده آسفالته می باشد.
این ویلا در موقعیتی خوبی از نظر نزدیکی به امکانات تفریحی منطقه قرار گرفته. فاصله 5 کیلومتری از مجموعه تله کابین رامسر و مراکز خرید، سرولات و رستوران خاور خانوم و همچنین فاصله کم به جاده جواهرده باعث شده دسترسی راحتی به مناطق دیدنی و تفریحی داشته باشید.
این مجتمع دارای کافه رستوران چوبی و سنتی کاملا چسبیده به دریا و در مجاورت رودخانه قراردارد.جت اسکی و قایق موتوری است که با پرداخت هزینه در اختیار مهمانان قرار میگیرد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو