تصویر نما اقامتگاه در اول فروردین

اجاره خانه کاهگلی در رامسر - جنت رودبار

درباره اقامتگاه

اجاره خانه کاهگلی در رامسر - جنت رودبار
این خانه روستایی دو خوابه که از کاهگل و چوب ساخته شده، در منطقه ییلاقی و کوهستانی جنت رودبار رامسر واقع شده که دارای طبیعتی زیبا و بکر است .آب و هوای ابن روستا کوهستانی است، در بهار و پاییز هوای بسیار دلچسب معتدل و در زمستان بارش برف را دارد و همچنین در تابستان گرما درحد تعادل است و روزها قابل تحمل و شبها خنک می باشد.
با توجه به شرایط جوی محیط جهت رفاه حال مهمانان در فصل سرد امکان پذیرش فقط برای دوستانی که ماشین های قوی برای پیمودن جاده سخت و برفی دارند امکان پذیر است.
از فصل بهار جاده به حالت نرمال برمیگردد و با همه خودروها قایل تردد است.
این خانه روستایی در فاصله 50 کیلومتری از رامسر با فاصله زمانی یکساعته از شهر رامسر و تنکابن ،واقع شده است، !توجه کنید 2کیلومتر انتهایی جاده داخل روستا به صورت خاکی می باشد!
در این خانه روستایی وعده های صبحانه , نهار و شام با انواع غذاهای محلی نظیر مرغ شکم پر، سبزه پلو با ماهی، مرغ ترش شمالی، میرزا قاسمی و... با مواد ارگانیک و کیفیت خانگی با اطلاع قبلی پخت میشود که لیست غذاها و قیمت در اقامتگاه موجود است.
مهمانان میتوانند در باغ بزرگ این خانه روستایی که انواع سبزیجات محلی و گیاهان وحشی روییده است با لباسهای محلی عکاسی کنند و همچنین از بازار محلی اطراف نیز بهره ببرند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو