نمای داخلی استخر.همه عکسها اپدیت شده

ویلا استخردار ساحلی در سرخرود

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا ساحلی در سرخرود
این ویلای دو خوابه استخردار در 200 متری ساحل دریا واقع شده که با یک پیاده روی کوتاه به ساحل دریا میرسید.در پلاژ ساحل امکانات تفریحی و سرگرمی مثل جت اسکی موتور چهار چرخ و قایق موتوری و... همچنین کلبه‌ای برای استراحت و سرو غذا موجود میباشد.
علاوه بر استخر، ویلا دارای امکاناتی مانند جکوزی، میز بیلیارد، فوتبال دستی، سیستم صوتی و تصویری و ... میباشد که باعث شده مهمانان اوقات خوشی را در ویلا داشته باشند.
ویلا دوبلکس است. طبقه پایین شامل پذیرایی، آشپزخانه، استخر، جکوزی، سرویس فرنگی و دوش است.
طبقه بالا هم شامل دو اتاق خواب، سرویس ایرانی، حمام بصورت مجزا و شاهنشین میباشد.
سوپرمارکت و نانوایی هم در فاصله 200 تا 300 متری قرار دارد و برای تامین نیازهای روزمره مشکلی ندارید.سیستم تصفیه استخر بصورت 24ساعته خودکار انجام میشود اب جکوزی هم بصورت خودکار تنظیم دما میشود و دارای ماساژور میباشد.در استخر سیستم گرمایش از کف برای گرم نگه داشتن در فصل سرما تعبیه شده و از فنهای قوی برای جلوگیری از بخار گرفتگی استفاده شده است.
سیستم پخش موزیک در فضای استخر و داخل سالن تعبیه شده.2 جای پارک ماشین در حیاط وجود دارد.
پیست اسکی چسبیده به اقامتگاه امکان این را به میهمانان میدهد تا اگر اسکیت دارند به سواری بپردازند. در فاصله پنج کیلومتری اقامتگاه مجموعه سوارکاری شروع به فعالیت کرده است که اسب های مینیاتوری به همراه آموزش سوارکاری آن اسب سواری برای کودکان را نیز فراهم کرده است.
لطفا قوانین این اقامتگاه را مطالعه و سپس اقدام به رزرو نمایید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو